Що за "ганс-валізка"?

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Иван Скрипник, 24 вер 2022.

  1. Иван Скрипник

    Иван Скрипник Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    35
    Повідомлення:
    1.933
    Адреса:
    Планета Земля
    Вітаю,Друзі!
    Трапилася ось така валізка під час копу по ДСВ,відчуваю - не радянська,ну тут просто відчувається німецький "орднунг",але від чого чи для чого вона - і гадки не маю,сподіваюся,що Ви підкажете.
    Заздалегідь вдячний за кожну конструктивну думку.
     

    Images:

    P9212149.JPG
    P9212150.JPG
    P9212151.JPG
    P9212152.JPG
    P9212153.JPG
    P9212154.JPG
  2. Цікаві лоти

    1. Есть клеймо и инициалы хозяина.
      1500 грн.
    2. МПЛ РККА, клейма не знайшов, непоганий стан, не коп(з горіщя), ручка міняна. Все на фото.
      900 грн.
    3. Немецкий подсумок с клеймом в хорошем состоянии внутри так же присутствуют приставки.
      1500 грн.
    4. Мала піхотна лопатка РСЧА “вухата” на 1942 рік. Лопатка не часта, міцна, клейм нема(більшість “вухат...
      650 грн.
    5. Протигазна сумка зразку 1941 року, оригінал.
      1200 грн.
  3. viktor15

    viktor15 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    50
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    103
    Повідомлення:
    11.431
    Доброго!Якщо не помиляюся то ящик до 45точних снарядів
     
    вадим0602, Друг Хімік, Gregson та 9 іншим подобається це.
  4. Иван Скрипник

    Иван Скрипник Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    35
    Повідомлення:
    1.933
    Адреса:
    Планета Земля
    До 45-точних? Тобто,валізка радянська??? Хм... Щось мене сумніви беруть - по-перше,снаряди до 45-п"ятки зберігалися у дерев"яних ящиках,по-друге,мені здається,що він туди просто не влізе,це можна з"ясувати... А по-третє,який сенс? У РСЧА снаряди до гармати у валізці тягати?)
    Ні,щось не переконали,зачекаємо ще на думки.
    Дякую.
    З повагою.
     
  5. viktor15

    viktor15 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    50
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    103
    Повідомлення:
    11.431
    Рідкість але були металеві,і схоже це він і е
     
  6. viktor15

    viktor15 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    50
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    103
    Повідомлення:
    11.431
    Ось що міг знайшов
     

    Images:

    Screenshot_2022-09-24-06-01-31-70_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
  7. Иван Скрипник

    Иван Скрипник Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    35
    Повідомлення:
    1.933
    Адреса:
    Планета Земля
    Так,дуже схоже. Для мене це відкриття...
    Дякую за аргументовану думку.
    З повагою.
     
  8. TarASha

    TarASha General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    343
    Лоти
      на продажу:
    178
      продані:
    809
    Повідомлення:
    5.293
    Адреса:
    Любая 8
    Доброго здоров'я.
    Це точно під 45, були в двох варіантах..
    7717506.jpg 7717512.jpg
    7717498.jpg 7717504.jpg
     
    вадим0602, Gregson, Мансур Львович та 8 іншим подобається це.
  9. Иван Скрипник

    Иван Скрипник Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    35
    Повідомлення:
    1.933
    Адреса:
    Планета Земля
    Дякую,Колего,за вичерпну відповідь - не залишилося жодних сумнівів!
    Шкода,що заголовок теми не редагується,виходить,начебто в мене якесь "низькопоклонство" перед Вермахтом...
    З повагою.