Мабуть щось військове

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Иж-12, 22 вер 2022.

  1. Иж-12

    Иж-12 Obergefreiter

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    84
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    180
    Повідомлення:
    128
    Адреса:
    Киев
    Всім доброго часу доби. Підскажіть будь-ласка що це таке? Знайдено на позиціях орків.
    Всім дякую за відповідь. IMG_20220922_135156.jpg IMG_20220922_135211.jpg
     
    Roma_1985 та gheka подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. С болота в вашу коллекцию. На ~ 44 г. Есть несколько. В лоте один. Капсуль убран. Фото старые. По...
      289 грн.
    2. ММГ Ф-1,пружины,шарик,рычаг реплика.
      850 грн.
    3. Макеты двух минометных мин СССР 50 мм. Состояние по фото. Без взрывчатых веществ. Цена за 2 шт.
      300 грн.
    4. Немного почищено - помыто . Лично сам хорошо упаковываю все свои лоты!!! Лоты разбиваю и комбинирую...
      350 грн.
    5. Лесной коп . Помыто - почищено , без ВВ . Есть клейма . Лично сам хорошо упаковываю все свои лоты...
      500 грн.
  3. Albrecht AE39

    Albrecht AE39 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    214
    Адреса:
    Украина
    Доброго
    Элемент радиооборудования.Антенна.
     
    SergZSK, Gregson, Bangalor та 5 іншим подобається це.
  4. TarASha

    TarASha General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    343
    Лоти
      на продажу:
    178
      продані:
    809
    Повідомлення:
    5.292
    Адреса:
    Любая 8
    Доброго.

    76c00951f76e6a60d7d0af4c943b8396.jpg 71b50f19d8f9d7930668edc3d25e3972.jpg
     
    bumer_dima, SergZSK, Иван Скрипник та 17 іншим подобається це.
  5. Albrecht AE39

    Albrecht AE39 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    214
    Адреса:
    Украина
    Уточнил у связистов.

    "Двухэлементная синфазная антенна с рефлектором ДБ-11"

    "скорыше за все, цей огризок антени від р-405 використовувався цивільними для прийому ефіру телебачення. Таке часто практикується, як мінімум я дві такі антени купив на ОЛХ і люди їх використовували для ТБ"
    Можно использовать))
    Всем хорошего дня!
     
    bumer_dima, SergZSK та TarASha подобається це.
  6. TarASha

    TarASha General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    343
    Лоти
      на продажу:
    178
      продані:
    809
    Повідомлення:
    5.292
    Адреса:
    Любая 8
    Добавлю скрин из мануала аппаратуры Р-151ВЧ..
    img042.jpg
     
    Bangalor, bumer_dima, Мансур Львович та 5 іншим подобається це.
  7. Иж-12

    Иж-12 Obergefreiter

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    84
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    180
    Повідомлення:
    128
    Адреса:
    Киев
    Всім велике дякую за відповіді. З повагою
     
    TarASha, Чародій та Albrecht AE39 подобається це.