Каска Адриана из музея в Праге

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Vesel'chak, 13 вер 2022.

  1. Vesel'chak

    Vesel'chak Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    871
    Адреса:
    Мена
    Доброго времени суток, камрады. Сябра побывал в музее Чехословацкого Легиона в Праге. На одной из фотографий есть сабж.. Кто знает, что за эмблема на нём? Говорит, описания к этому экспонату не было..
    IMG_20220912_232331_159.jpg IMG_20220912_232327_835.jpg IMG_20220912_232611_711.jpg IMG_20220912_232615_085.jpg
     
  2. Цікаві лоти

    1. Неплохой сохран метал крепкий
      100 грн.
    2. Оригінальна декоративна намистина для темляка, виготовлена з латунного сплаву. Ідеально підходить дл...
      200 грн.
    3. 300 грн.
    4. Запчастини від грабен магазинів
      75 грн.
    5. Цевьё на ПП SA 24-26. Бакелит оригинал . С вопросами и за доп фото писать в личные сообщения. ДАННЫ...
      1000 грн.
  3. Carl Zebisch

    Carl Zebisch Oberst

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    41
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    62
    Повідомлення:
    6.749
    Адреса:
    Bassarabia Cetatea-Alba
    М.15, эмблема армии Франции République Française, причем в родном довоенном окрасе.
     
    Bangalor, minitarn3838, Vesel'chak та 3 іншим подобається це.
  4. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.018
    Адреса:
    Украина
    Интересно,не жалко было дырявить раритет,чтобы продеть тросик?
     
    Vesel'chak та гринго80 подобається це.
  5. Vesel'chak

    Vesel'chak Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    871
    Адреса:
    Мена
    Дзякуй. А гренада означает что-нибудь, или стандарт?
     
  6. Carl Zebisch

    Carl Zebisch Oberst

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    41
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    62
    Повідомлення:
    6.749
    Адреса:
    Bassarabia Cetatea-Alba
    Стандарт, звичайна піхотна кокарда на шолом періоду ПСВ та 1920-1940-х р.р. Цей шолом був перед тим я потрапити до музею, був на складі зберігання.
     
    Oprishok, Meuller, Vesel'chak та ще 1-му подобається це.
  7. laser

    laser Moderator

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    191
    Лоти
      на продажу:
    23
      продані:
    449
    Повідомлення:
    7.944
    Адреса:
    Харків
    Раритетом там и не пахнет. Каска от начала и до конца китайский новодел
     

    Images:

    adr.JPG
    Oprishok, Dim, Кайзеровский офицер та 9 іншим подобається це.