Що за "бімба"?

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Иван Скрипник, 12 вер 2022.

  1. Иван Скрипник

    Иван Скрипник Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    35
    Повідомлення:
    1.933
    Адреса:
    Планета Земля
    Вітаю,Друзі!
    Ось такий дивний снаряд потрапив до рук,виходячи з наявності стабілізатора - має літати,але не має сопла,тобто власної тяги не мав і відстрелювався з якоїсь приспособи.
    Таврування на корпусі,зроблені зубилом,наводять на думки про країну-виробника...)
    Коротше,прошу всіх,хто в темі,висловлюватися у довільній формі - що воно таке?
    Заздалегідь вдячний за кожну думку.
     

    Images:

    P9121878.JPG
    P9121879.JPG
    P9121880.JPG
    P9121881.JPG
    P9121882.JPG
    P9121883.JPG
    P9121884.JPG
    P9121885.JPG
    klerik777, Tartar, valerka та 5 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Ящик німецький трофейний з горища, верхня кришка зломана. Ящик деревяний, в середині повністю метал...
      800 грн.
    2. Часть немецкой буржуйки.
      800 грн.
    3. Фляга італійська зразка 1935 року. Не тече, кришка воду тримає, можна використовувати за призначення...
      750 грн.
    4. Німецький піхотний рюкзак. Складський стан! Більше і додати нічого…
      7000 грн.
    5. Вітаю, 3 фляги в дерев'яному шпоні, 1941-42-43 , фляга 43 року закисла, і не відкручується.
      2000 грн.
  3. Aleks Mack

    Aleks Mack Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    163
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    260
    Повідомлення:
    468
    Адреса:
    Lwów
    AO 2.5
     
    klerik777, let4ik-737, valerka та 3 іншим подобається це.
  4. Гельґі

    Гельґі Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    221
    Лоти
      на продажу:
    110
      продані:
    501
    Повідомлення:
    1.557
    Адреса:
    am linken Ufer
    Вітаю.
    АО-2,5
     
    klerik777, Мансур Львович, zubrik та ще 1-му подобається це.
  5. Cracker

    Cracker Oberstleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    3.910
    Адреса:
    Украина
    Предвидя следующий вопрос -
    не меньше штуки баксов стоит .
     
    Tartar, Hollger, JYRA та 3 іншим подобається це.
  6. Гельґі

    Гельґі Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    221
    Лоти
      на продажу:
    110
      продані:
    501
    Повідомлення:
    1.557
    Адреса:
    am linken Ufer
    Две штуки,а там можно скидывать по 10грн.)
     
    Tartar, JYRA, Мансур Львович та 3 іншим подобається це.
  7. Иван Скрипник

    Иван Скрипник Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    35
    Повідомлення:
    1.933
    Адреса:
    Планета Земля
    А,тобто просто авіабомба? Як все прозаїчно виявилося..)
    Дякую,Камраде!
    З повагою.
     
    TarASha, klerik777, Tartar та 2 іншим подобається це.
  8. SанЬіч 74

    SанЬіч 74 General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    2
    Повідомлення:
    13.240
    СРСР виробництво...
     
    klerik777, Tartar, Мансур Львович та ще 1-му подобається це.
  9. Иван Скрипник

    Иван Скрипник Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    35
    Повідомлення:
    1.933
    Адреса:
    Планета Земля
    Саме цей факт і не викликав сумнівів з самого початку!)))
    З повагою.
     
    TarASha, klerik777, Tartar та 4 іншим подобається це.
  10. JYRA

    JYRA Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    26
    Повідомлення:
    1.015
    Адреса:
    Украіна
    За 2 штуки у.е. не знаю чи піде, час не той, а 1500 саме те.І то ціна тільки за рідкість і не мішало б обсудити на оригінальність. З пов. Юрій
     
    Tartar, Hollger, PRAHNICH та 2 іншим подобається це.