Чия котушка?

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Иван Скрипник, 10 вер 2022.

  1. Иван Скрипник

    Иван Скрипник Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    35
    Повідомлення:
    1.933
    Адреса:
    Планета Земля
    Вітаю,Друзі!
    Підкажіть,будь-ласка,хто тямить - чия це котушка польового зв"язку - "ганси" чи "ленд-ліз"? Чи,все ж-таки,"совьєти"?
    Заздалегідь вдячний за кожну думку.
     

    Images:

    P9101856.JPG
    P9101857.JPG
    P9101858.JPG
    P9101859.JPG
    P9101860.JPG
    P9101861.JPG
    P9101862.JPG
    Oprishok, Tartar, TarASha та 4 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Лот один на 9 шт. - верхний ряд 5шт. на фото (гербовые и с клеймами изготовителей), нижний ряд - 4шт...
      300 грн.
    2. Большая пуговица. Флот. РИ. Крымская война.
      55 грн.
    3. Лот різних гудзиків. Стан і кількість по фото. Не чистив.
      255 грн.
    4. Диаметр 22 мм, клеймо КОПЕЙКИНЪ С.П.БУРГЪ, фото на листе в клетку для масштаба Описание: http://www....
      170 грн.
    5. Смотрите по фото
      40 грн.
  3. ARROW

    ARROW Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    512
    Лоти
      на продажу:
    147
      продані:
    1.156
    Повідомлення:
    3.114
    Адреса:
    г.Харьков
    Катушка советская. А вот намотанный на ней провод, немецкий.
     
    Tartar, TarASha, Otryta та 7 іншим подобається це.
  4. Иван Скрипник

    Иван Скрипник Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    35
    Повідомлення:
    1.933
    Адреса:
    Планета Земля
    Дякую за інформацію,що сказати? Як мінімум - несподіванно!)
    Але оскільки в такому вигляді і піднята,то,як казав Глєб Жеглов:"Запишем в загадки".
    Думаю,вартує виставити на оцінку.
    З повагою.
     
    TarASha, Мансур Львович, Tartar та 2 іншим подобається це.