От чего кобура?

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем O.S.V., 23 сер 2022.

  1. O.S.V.

    O.S.V. Leutnant

    Повідомлення:
    6.612
    Адреса:
    Николаев, Украина
    Приветствую. Подскажите, пожалуйста, от чего кобура? Размер 14 х 11 см. Может игрушечная? Хотя, для игрушечной выполнена очень круто. Или для дамского пистолета? С ув.
     

    Images:

    21.jpg
    22.jpg
    \Lisovik/ та gheka подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Столовые приборы армии Германии. Нержавеющая сталь. Это полный набор немецкого столового , произведе...
      11800 грн.
    2. Ніж великий столовий старовинний посрібленний виробництв Франці. Товщина обуху 3 мм. Без люфту.
      450 грн.
    3. Штопор вінтажний старовинний виробництва Франціі
      650 грн.
    4. До вашої уваги велика кружка 0,5l офіцерської столовой вермахту. Тавро підглазурне Bohemia 1940 Heer...
      5700 грн.
    5. Ніж старовинний вінтажний виробництва Франціі Люфт відсутній Товщина обуху до 4 мм.
      450 грн.
  3. gheka

    gheka Oberst

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    60
    Повідомлення:
    4.434
    Адреса:
    Вільна Україна
    можливо від маленького револьвера.
     
    Prado, hohol579, Иван Скрипник та 4 іншим подобається це.
  4. Bangalor

    Bangalor General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    57
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    103
    Повідомлення:
    5.430
    Адреса:
    Україна
    Деррінджер, як варіант. Щось типу такого
    2c6519dccfe93fcc6693c21a4728c974.jpg il_fullxfull.1962827246_mjaf.jpg
     
    TarASha, \Lisovik/, Gregson та 2 іншим подобається це.
  5. \Lisovik/

    \Lisovik/ General-major

    Повідомлення:
    5.459
    Адреса:
    Лінія Арпада
    Иван Скрипник, TarASha, Bangalor та ще 1-му подобається це.
  6. Bangalor

    Bangalor General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    57
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    103
    Повідомлення:
    5.430
    Адреса:
    Україна
    Та ні, вона мені більше нагадує стиль Дикого Заходу/Фронтіра/індіанців:)
    f0984713f60c3ed4187cd335891ec595.jpg 6140f649cd0eb9915656b9d6b1baa269.jpg
     
    Gregson, Мансур Львович, TarASha та ще 1-му подобається це.