Кекс и отражатель МГ 42 (склад)

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем skif 76, 11 кві 2019.

  1. skif 76

    skif 76 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    12
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    19
    Повідомлення:
    2.553
    Адреса:
    Украина
    Всем доброго времени суток! Подскажите пожалуйста, какая на сегодня цена на данные предметы. С уважением
     

    Images:

    IMG_20190411_172349.jpg
    IMG_20190411_172412.jpg
    IMG_20190411_172420.jpg
    IMG_20190411_172442.jpg
    IMG_20190411_172509.jpg
    IMG_20190411_172206.jpg
    IMG_20190411_172153.jpg
    IMG_20190411_172144.jpg
    Roma_1985, Иван Скрипник та Саня -ММГ подобається це.
    1. Копано в болоті.
      125 грн.
    2. (в наявності 2 шт.)
      Протяжки МГ, MG клейм нет оригинал
      300 грн.
    3. 1200 грн.
    4. Лента MG-34 MG-42, на 50+ патронов Отправка по полной предоплате или оплате доставки в обе стороны...
      700 грн.
    5. Новий Виробник : bxc Kreiselgeräte GmbH Berlin, Germany.
      2600 грн.
  2. Polisyaka

    Polisyaka General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    45
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    101
    Повідомлення:
    5.377
    Адреса:
    десь у кущах
    Здр. Был кекс в родной краске в очень хорошем состоянии за 500грн., а Ваш складской наверное на пару сотен должен быть дороже. Успехов.
     
  3. qwerty3

    qwerty3 Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    188
    Лоти
      на продажу:
    43
      продані:
    618
    Повідомлення:
    3.793
    Адреса:
    Полесье
    Доброго дня. Прошу пробачення, але які 700 грн за складський кекс 1943 року. Красна ціна 50 зелених. З повагою
     
  4. Саня -ММГ

    Саня -ММГ Hauptmann

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    305
    Лоти
      на продажу:
    21
      продані:
    620
    Повідомлення:
    2.380
    кекс 2000 минимум, в прошлом году себе 2 таких покупал по 2400грн и думаю что нормально взял.
    отражатель гривен 100-150
     
  5. qwerty3

    qwerty3 Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    188
    Лоти
      на продажу:
    43
      продані:
    618
    Повідомлення:
    3.793
    Адреса:
    Полесье
    Можливо так і е, але зважаючи на наявність такого чудового форуму, як Райберт, вважаю, що Ви куток переплатили, та що казати, сами гляньте https://reibert.info/threads/keks-dlja-mg-34-42-sklad.720122/
     
    Иван Скрипник подобається це.
  6. Саня -ММГ

    Саня -ММГ Hauptmann

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    305
    Лоти
      на продажу:
    21
      продані:
    620
    Повідомлення:
    2.380
    16й год продажи. а теперь покажите где кексы в таком сохране сейчас продаются по 50 долларов ?
     
    Mihalich1979, Мансур Львович, Roma_1985 та 3 іншим подобається це.
  7. qwerty3

    qwerty3 Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    188
    Лоти
      на продажу:
    43
      продані:
    618
    Повідомлення:
    3.793
    Адреса:
    Полесье
    Буду тільки рад, як що камрад його продасть за 2000, або ще більше тисяч гривень. Але, 1400, або 2000-2400, це ніяк не 700 грн. З повагою
     
    Иван Скрипник, skif 76 та Саня -ММГ подобається це.
  8. Игор Гаращенко

    Игор Гаращенко Schütze

    Повідомлення:
    5
    Кекс на мг 42
    7.62х51
    В наявності?
     
  9. Johan Weiss

    Johan Weiss Oberleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    24
    Повідомлення:
    4.871
    Теме 3 года
     
    RIHARD 77 подобається це.
  10. Иван Скрипник

    Иван Скрипник Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    35
    Повідомлення:
    1.933
    Адреса:
    Планета Земля
    Приветствую всех!
    "Кекс",как сейчас модно говорить,"в минте" - 3500,недавно ушёл,найду сылку - докину,да и вообще,с течением времени вещь не утратила своей актуальности,а новых не делают,поэтому моё личное мнение,не претендующее на истину в последней инстанции - 100 баксов минимум.
    С уважением.
     
    TarASha, Мансур Львович та qwerty3 подобається це.
  11. Andrew1965

    Andrew1965 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    127
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    217
    Повідомлення:
    2.006
    Адреса:
    Київ
    Хватить наливати….
     
  12. skif 76

    skif 76 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    12
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    19
    Повідомлення:
    2.553
    Адреса:
    Украина
    Будь ласка, закрийте тему.
     
    Саня -ММГ подобається це.