Інше балон Drager 6л с заправочною станцією

Тема у розділі 'Пневматична зброя', створена користувачем Simo Suomi, 20 лип 2022.

Статус теми:
Закрита.
  1. Продавец Simo Suomi

    Simo Suomi Leutnant

    Повідомлення:
    1.302
    Адреса:
    г. Киев
    Продам б/у сталевий балон високого тиску Drager, для заправки РСР гвинтівок та інших потреб.
    Дата випуску 2016 рік. Купував в магазині «Стрілок» Одеса.

    Виробник фірма (Австрія)
    Об'єм 6 літрів
    Робочий тиск 300 атм
    Випробувальний тиск 450 бар
    Вентиль Drager 300 атм
    Балон з документами (паспорт, сертифікат про перевірку)
    Балон укомплектован заправною станцією та шлангом високого тиску.
    Додатково встановлений манометр тиску Wika
    Балон в ідеальному технічному і косметичному стані.
    У користуванні задіяний був мало. За весь час заправлявся два рази
    на Кислород сервісі м. Київ. Останній раз заправлений в грудні 2019 році.
    І до теперішнього часу залишок не використаного повітря 150-160 бар.
    Балон і вентиль у відмінному технічному стані.

    Також до балону додається чехол для транспортування.
    Продаю у зв’язку з не використанням його у повному обсязі.
    Так, з часу останньої заправки 19 року і по 2020 рік використав повітря на 500-550 пострілів.
    А з 2020 по теперішний час 750.
    Можливо перейду на насос, або балон меншого об’єму.

    ціна: 8500
    0504446126
     

    Images:

    IMG_3770.JPG
    IMG_3772.JPG
    IMG_3773.JPG
    IMG_3774.JPG
    IMG_3775.JPG
    IMG_3776.JPG
    IMG_3778.JPG
    Останнє редагування: 20 лип 2022
    Иван Скрипник та Otryta подобається це.
    1. Стволик с удлинителем мр 654 сер 20-28 самодельный удлинитель нарезной
      750 грн.
    2. Була на ммг АК пневматиці відповідно зайві отвори .Все сталь .По оплаті реквізити питайте в личку.
      4000 грн.
    3. Надульник муха состояние б.у
      370 грн.
    4. (в наявності 2 шт.)
      Кулі ВВ Black для пневматичної зброї Сталеві , покриття чорне Калібр 4.5мм Упаковка 1000 шт. В лоті...
      190 грн.
    5. Супер стан все блищить ,червоний частково зіп, заводська доробка з бойового Пм.Нарізний ствол під к...
      30000 грн.
  2. Oleggun

    Oleggun Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    662
    Адреса:
    Украина
    Може таки повітря, а не кисню. На кислородсервісі хлопці серйозні. Азот по блату вдуть можуть, а ось кисень не порадять в такий баллон.
     
  3. Продавец Simo Suomi

    Simo Suomi Leutnant

    Повідомлення:
    1.302
    Адреса:
    г. Киев
    Помилився)))
     
    Иван Скрипник, Otryta та Oleggun подобається це.
  4. Torinus

    Torinus Obergefreiter

    Повідомлення:
    123
    Адреса:
    Київ, Одеса
    Якщо не помиляюсь, потрібна опресовка?
    Не знаєте випадково, Кислород-сервіс зараз може це зробити?
    //думаю купити Ваш балон, якщо можливо, резерв до суботи.
     
  5. Продавец Simo Suomi

    Simo Suomi Leutnant

    Повідомлення:
    1.302
    Адреса:
    г. Киев
    ОК. Стосовно заправки. Можна набрати та запитать. Знайомі заправляли на Подолі, а де саме не запитав.
    Телефонував на Лугову 2. Зламався компресор, поки не заправляють повітрям, тільки Азотом. На сайті форум любителів пневматики можна з’ясувати де хто заправляє)))
     
    Останнє редагування: 21 лип 2022
    Иван Скрипник та Otryta подобається це.
  6. Продавец Simo Suomi

    Simo Suomi Leutnant

    Повідомлення:
    1.302
    Адреса:
    г. Киев
    8000 грн.
     
    Иван Скрипник та Otryta подобається це.
  7. Продавец Simo Suomi

    Simo Suomi Leutnant

    Повідомлення:
    1.302
    Адреса:
    г. Киев
    Продано.
     
    Иван Скрипник та Otryta подобається це.
Статус теми:
Закрита.