Кокарда?

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Gal Aleks, 12 лип 2022.

  1. Gal Aleks

    Gal Aleks Obergefreiter

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    80
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    194
    Повідомлення:
    80
    Адреса:
    Знаменка
    Здравствуйте. Кокарда? На какой период?
    С ув
     

    Images:

    IMG-5756b56ecbdc679c4f663febef188b13-V.jpg
    IMG-49431c8a811a8de826229bb7bead1d16-V.jpg
    IMG-b866dd121f2f21e359a7bb712580a467-V.jpg
    IMG-fea73e39016592499583e16617f6b332-V.jpg
    IMG-7dec0924cba8a19dd003b9296ab8bd47-V.jpg
    IMG-f3e8634c3997b691864807232fc3abc3-V.jpg
    zubrik подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Цевьё на ПП SA 24-26. Бакелит оригинал . С вопросами и за доп фото писать в личные сообщения. ДАННЫ...
      1000 грн.
    2. Оригінальна декоративна намистина для темляка, виготовлена з латунного сплаву. Ідеально підходить дл...
      200 грн.
    3. (в наявності 3 шт.)
      Пружини новоробні,якісні.В лоті 2шт.
      700 грн.
    4. Материал - немагнитный нелегкий металл
      240 грн.
    5. Підшоломник флісовий ЗСУ. Розмір 54-57
      50 грн.
    6. Представляємо вам елегантну мініатюру із сплаву нельзімбер! Цей вражаючий солдатик вагою 26.8 грам в...
      240 грн.
    7. 110 грн.
    8. Дивіться на фото. При відправці Укрпоштою чи при відправці Новою поштою оплата за пересилку при отри...
      45 грн.
  3. NALSUR

    NALSUR Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    23
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    37
    Повідомлення:
    3.520
    Адреса:
    СМТ.Клевань. Рівненська обл.
    Вітаю. Дуже схоже на дембелький витвір.До аксельбанта півні в Радянській Армії таку брошку крутили.
     
    SergZSK, \Lisovik/, duke6kirill та 7 іншим подобається це.
  4. ivanov1

    ivanov1 Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    263
    Лоти
      на продажу:
    31
      продані:
    436
    Повідомлення:
    4.896
    Адреса:
    Украина
    Это дембельский прибамбас к аксельбанту.
     

    Images:

    800px-'Дембельский'_аксельбант_ВДВ_СССР.JPG
    toz1915, SergZSK, \Lisovik/ та 7 іншим подобається це.