Гвинтівка Тоз

Тема у розділі 'Стрілецька зброя та її фрагменти', створена користувачем Anyutka9, 1 лип 2022.

  1. Anyutka9

    Anyutka9 Schütze

    Повідомлення:
    5
    Адреса:
    Lvov
    Добрий день.
    Хочу виставити на аукціон.
    Знайшли на горищі.
    Стан дуже хороший.
    Скажіть який зробити дезактив?

    IMG_20220701_124207.jpg IMG_20220701_124136.jpg IMG_20220701_124240.jpg IMG_20220701_124041.jpg IMG_20220701_124027.jpg IMG_20220701_124117.jpg IMG_20220701_124101.jpg
     
    Heinrich Mueller, VitalicBondarchuk1974, ASKOT1 та 2 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Шомпол на Маузер к98 состояние хорошее по фото
      1100 грн.
    2. (в наявності 2 шт.)
      Экстрактор на Маузер к98 состояние хорошее складское по фото
      1300 грн.
    3. Надульник (коп) винтовки К98 Метал очищен от ржавчины, покрыт кислотным способом. Пружина на половин...
      150 грн.
    4. Робочий, цілий. Гільзу тягне. Ще послужить.
      210 грн.
    5. Намушник К98 (если не прав поправьте) возможно побойдёт на МР-38/40 Состояние по фото. Полный функци...
      1990 грн.
  3. Yarik_jar

    Yarik_jar Moderator

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    69
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    121
    Повідомлення:
    2.770
    Адреса:
    LA
    Залейте ствол свинцом и больше ничего не нужно.
     
  4. Mihail Thalujnyi

    Mihail Thalujnyi Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    73
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    129
    Повідомлення:
    974
    Пруток на 5 мм в ствол и прихватить сваркой на выходе, боёк сточить. С уважением.
     
    kukolnikgan, Anyutka9 та Kox 263-1 подобається це.
  5. \Lisovik/

    \Lisovik/ General-major

    Повідомлення:
    5.460
    Адреса:
    Лінія Арпада
    3-й варіант: за патронником свердлити три отвори діаметром 2.5-3мм та вкорочуєте бойок.Зовні все красиво,а стає непридатне до використання...:smile_10:
     
    Иван Скрипник, Otryta та Мансур Львович подобається це.
  6. Volynyaka

    Volynyaka Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    508
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    895
    Повідомлення:
    6.650
    Адреса:
    UA
    Як це кріплення називається?
    І чи можна туди,скажімо не оптику а коліматор приторочити?Немає ні мушки,ні прицільного.Питаю заради цікавості.
     
    Останнє редагування: 5 лип 2022
  7. Bandera3

    Bandera3 General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    30
    Повідомлення:
    5.555
    Адреса:
    Далеко от линии Арпада
    Універсальний ластів'яний хвіст,приторочити напряму або через перехідник можна любу оптику,але це має робити майстер.
     
    Мансур Львович та Volynyaka подобається це.
  8. A10A

    A10A General-leutnant

    Повідомлення:
    23.984
    Адреса:
    Київ, Україна
    це не "ласто-хвіст",
    особисто мені ввижАється "вІвер" (?)
    (див фото :) - відчуйте різнИцю...)
    :smile_8:
     

    Images:

    загружено.jpg
    загружено (1).jpg
    Останнє редагування: 5 лип 2022
    Мансур Львович, Bandera3, БЛК та ще 1-му подобається це.
  9. Bandera3

    Bandera3 General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    30
    Повідомлення:
    5.555
    Адреса:
    Далеко от линии Арпада
    Дякую.
     
  10. turist1967

    turist1967 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    47
    Лоти
      на продажу:
    6
      продані:
    86
    Повідомлення:
    3.089
    Адреса:
    Дике поле, широкий гай.
    І відразу нікому не потрібно)))
     
    kyrt та Cracker подобається це.
  11. Volynyaka

    Volynyaka Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    508
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    895
    Повідомлення:
    6.650
    Адреса:
    UA
    Так,Вівера,22мм
     
    A10A подобається це.