Запальничка DRGM.

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем chejen, 24 чер 2022.

  1. chejen

    chejen Major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    120
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    193
    Повідомлення:
    11.222
    Всім привіт. Що за дивна запальничка? Є ємкість під бензин, гніт, все інше, але до чого там гачок для підвішування і дивна сіточка, як на каталітичних грілках?
     

    Images:

    IMG_20220624_142912.jpg
    IMG_20220624_142923.jpg
    IMG_20220624_142951.jpg
    IMG_20220624_142934.jpg
    IMG_20220624_143033.jpg
    IMG_20220624_143004.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Детали затвора.Копано давно. 20-мм FlaK-30 — базовая модель, буксируемая зенитная пушка на колёсном...
      850 грн.
    2. Транспортировочный колпак на миномёт БМ-41. Коп в очень бодром сохране.
      650 грн.
    3. Коп . Все почищено . На тыльнике просматривается номер . Защелка на дверке работает . На ручке грана...
      300 грн.
    4. 150 грн.
    5. 150 грн.
  3. Гельґі

    Гельґі Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    221
    Лоти
      на продажу:
    110
      продані:
    501
    Повідомлення:
    1.557
    Адреса:
    am linken Ufer
    Вітаю.
    Просто зроблена стилізовано під коногонку.Можливо робилась на подарунок якомусь шахтарю.
    З пов.
     
    Мансур Львович, mushichok, zubrik та 2 іншим подобається це.
  4. gheka

    gheka Oberst

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    60
    Повідомлення:
    4.436
    Адреса:
    Вільна Україна
    має вигляд антуражного ліхтарика.
     
  5. chejen

    chejen Major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    120
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    193
    Повідомлення:
    11.222
    Так і є. Знайшов фото в комплекті. Судячи з клейма- довоєнна(Deutsches Reichs-Gebrauchs-Muster )? Що скажуть знавці?
     

    Images:

    172ddd702deac6d86ff0a352f9wx--vintazh-kollektsionnaya-kerosinovaya-zazhigalka-germaniya-30-.jpg
    Останнє редагування: 24 чер 2022
    TarASha, Horn, gheka та ще 1-му подобається це.
  6. chejen

    chejen Major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    120
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    193
    Повідомлення:
    11.222
    Сам себе просвітив. Ще таке фото надибалось, на підставці- емблема шахтарського союзу Німеччини. Пишуть, що таки довоєнна штука.
     

    Images:

    snapshot_www.antik-forum.ru_1656079328241.png
    TarASha, Horn та gheka подобається це.
  7. chejen

    chejen Major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    120
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    193
    Повідомлення:
    11.222
    vadim_markk, gheka та valerka подобається це.