Газбак

Тема у розділі 'Реставрація знахідок', створена користувачем Чародій, 8 чер 2022.

  1. Чародій

    Чародій Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    15
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    28
    Повідомлення:
    505
    Адреса:
    Від Сяну по Кавказ, Кривий Ріг
    Доброго дня. Металл дуже міцний, біленьке то хоз мило. Буде толк з щавелькою? Або краще реставрація? З повагою!
    зображення_viber_2022-06-08_19-09-48-907.jpg зображення_viber_2022-06-08_19-09-49-123.jpg зображення_viber_2022-06-08_19-09-49-292.jpg зображення_viber_2022-06-08_19-09-49-416.jpg зображення_viber_2022-06-08_19-09-49-572.jpg
     
  2. Цікаві лоти

    1. Марки поштові трофейні кацапські , у лоті все що на фото
      590 грн.
    2. Оригінал. 1914 рік. Друковано з дозволу окупантів. Розмір та стан видно по фото . Рідкісна річ.
      360 грн.
    3. Рельефная открытка Рождество. патриотизм Империя Дата публикации: 1915 г.
      600 грн.
    4. Формат 9см х13см. Гарний стан. Видавництво “ Война."Львів, часів російської окупації. ПСВ. Була...
      315 грн.
    5. Открытка"Солдат с любимой" Первая мировая война
      400 грн.
  3. Amadeus

    Amadeus Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.601
    Адреса:
    Евразия
    Доброго дня. Так как есть дыры, то лучше очистить до голого металла, вварить заплатки, зашпаклевать и покрасить. С ув.
     
    ALEKS81, Rudolf Ritter, Чародій та ще 1-му подобається це.
  4. Rudolf Ritter

    Rudolf Ritter Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    847
    Адреса:
    Донецк
    Добрый день!
    Целиком согласен с ув. камрадом Amadeus - сварочных работ предстоит много, помимо дыр необходимо еще пудреницу искать. Кроме этого непонятно в каком состоянии сама защелка - нервов может съесть массу.

    С Уважением!
     
    Amadeus, ALEKS81 та Чародій подобається це.
  5. ALEKS81

    ALEKS81 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    18
    Лоти
      на продажу:
    19
      продані:
    32
    Повідомлення:
    4.822
    Адреса:
    Прилуки
    Дешевше буде в кращому стані знайти. Ніж витратити гроші, час і нерви на його реставрацію.
     
    БЛК, W. Zeiss, Rudolf Ritter та 2 іншим подобається це.
  6. Чародій

    Чародій Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    15
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    28
    Повідомлення:
    505
    Адреса:
    Від Сяну по Кавказ, Кривий Ріг
    Дякую!;)
    Спасибі!:cool:
    Дякую. Так і думав. Замочив у щавельці, потім вже буду дивитися по стану.
    З повагою! Дякую за увагу до теми:beer::beer::beer:
     
    Rudolf Ritter та Amadeus подобається це.
  7. ALEKS81

    ALEKS81 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    18
    Лоти
      на продажу:
    19
      продані:
    32
    Повідомлення:
    4.822
    Адреса:
    Прилуки
    Щавелька йому вже не допоможе. Зразу в лимонку, або електроліз. Фарби там не буде.
     
    Чародій подобається це.
  8. Чародій

    Чародій Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    15
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    28
    Повідомлення:
    505
    Адреса:
    Від Сяну по Кавказ, Кривий Ріг
    Дякую, але вже замочив. Так, фарби не було, а от метал дуже гарний. Шпаклівка не знадобиться.
     
    alex-kv та ALEKS81 подобається це.