Газбак

Тема у розділі 'Реставрація знахідок', створена користувачем Чародій, 8 чер 2022.

  1. Чародій

    Чародій Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    15
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    28
    Повідомлення:
    505
    Адреса:
    Від Сяну по Кавказ, Кривий Ріг
    Доброго дня. Металл дуже міцний, біленьке то хоз мило. Буде толк з щавелькою? Або краще реставрація? З повагою!
    зображення_viber_2022-06-08_19-09-48-907.jpg зображення_viber_2022-06-08_19-09-49-123.jpg зображення_viber_2022-06-08_19-09-49-292.jpg зображення_viber_2022-06-08_19-09-49-416.jpg зображення_viber_2022-06-08_19-09-49-572.jpg
     
  2. Цікаві лоти

    1. Полкова медаль на 275 річницю 1-го Гессенського полка (115-й піхотний Лейбгвардійский). Матеріал - а...
      725 грн.
    2. Мініатюра ветерана Франко-Пруської війни 1870 року. Все, як на фото. Чудовий колекційний стан! Прохі...
      2680 грн.
    3. Все, як на фото. Оригінал з власної колекції. Є декілька штук. Всі біль-менш в однаковому доброму ст...
      1185 грн.
    4. Оригінал. З Німеччини. Матеріал - слово, посріблення ( залишки). Велика,ефектна медаль. Стан ,вага,...
      575 грн.
    5. Железный крест 1- класса Первой Мировой войны. В хорошем состоянии. Без клейма. Оригинал.
      11200 грн.
  3. Amadeus

    Amadeus Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.601
    Адреса:
    Евразия
    Доброго дня. Так как есть дыры, то лучше очистить до голого металла, вварить заплатки, зашпаклевать и покрасить. С ув.
     
    ALEKS81, Rudolf Ritter, Чародій та ще 1-му подобається це.
  4. Rudolf Ritter

    Rudolf Ritter Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    847
    Адреса:
    Донецк
    Добрый день!
    Целиком согласен с ув. камрадом Amadeus - сварочных работ предстоит много, помимо дыр необходимо еще пудреницу искать. Кроме этого непонятно в каком состоянии сама защелка - нервов может съесть массу.

    С Уважением!
     
    Amadeus, ALEKS81 та Чародій подобається це.
  5. ALEKS81

    ALEKS81 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    18
    Лоти
      на продажу:
    19
      продані:
    32
    Повідомлення:
    4.822
    Адреса:
    Прилуки
    Дешевше буде в кращому стані знайти. Ніж витратити гроші, час і нерви на його реставрацію.
     
    БЛК, W. Zeiss, Rudolf Ritter та 2 іншим подобається це.
  6. Чародій

    Чародій Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    15
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    28
    Повідомлення:
    505
    Адреса:
    Від Сяну по Кавказ, Кривий Ріг
    Дякую!;)
    Спасибі!:cool:
    Дякую. Так і думав. Замочив у щавельці, потім вже буду дивитися по стану.
    З повагою! Дякую за увагу до теми:beer::beer::beer:
     
    Rudolf Ritter та Amadeus подобається це.
  7. ALEKS81

    ALEKS81 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    18
    Лоти
      на продажу:
    19
      продані:
    32
    Повідомлення:
    4.822
    Адреса:
    Прилуки
    Щавелька йому вже не допоможе. Зразу в лимонку, або електроліз. Фарби там не буде.
     
    Чародій подобається це.
  8. Чародій

    Чародій Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    15
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    28
    Повідомлення:
    505
    Адреса:
    Від Сяну по Кавказ, Кривий Ріг
    Дякую, але вже замочив. Так, фарби не було, а от метал дуже гарний. Шпаклівка не знадобиться.
     
    alex-kv та ALEKS81 подобається це.