Підсумок

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем User77, 28 тра 2022.

  1. User77

    User77 Oberleutnant

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    5039
    Лоти
      на продажу:
    115
      продані:
    9.701
    Повідомлення:
    5.717
    Вітаю, підкажіть будь ласка по підсумку, для якого АК
    Наперед вдячний
     

    Images:

    IMG_20220528_074728.jpg
    IMG_20220528_074723.jpg
    IMG_20220528_074726.jpg
    IMG_20220528_074720.jpg
    IMG_20220528_074655.jpg
    IMG_20220528_074648.jpg
    IMG_20220528_074653.jpg
    IMG_20220528_074641.jpg
    IMG_20220528_074645.jpg
    IMG_20220528_074633.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Распродаж коллекции ! Царизм ! Длина штыка = 505 мм . Есть номер - ОХ 418 и клеймо - стрела в трех у...
      300 грн.
    2. Шабля часів СРСР.Пружинить.Трохи почищена.Не розбиралась.Клеймо показав.Без дир та свищів.
      6500 грн.
    3. Штик
      13000 грн.
    4. тесак.в такому стані куплений.відкисав у солярі і змащений маслом.сліди реставрації.все по фото.
      3000 грн.
    5. Штык обр. 1940 года к самозарядной винтовке СВТ-40. ----------- Все - по родне. Редкий вариант. Непр...
      23000 грн.
  3. Tankist_

    Tankist_ Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    98
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    180
    Повідомлення:
    647
    Звичайний радянський підсумок/сумка для трьох магазинів АК. Тільки брудна.
    Кишенька для пенала с принадлежностями, кишеня для масльонки.
    Такі зазвичай йшли до автоматів калібру 7,62×39 - частіше за все, до АКМ, АКМС.
    До автоматів 5,45 йшли уже сумки на чотири магазини, зазвичай.
     
    KII65, \Lisovik/, Олег Грабовский та 2 іншим подобається це.
  4. \Lisovik/

    \Lisovik/ General-major

    Повідомлення:
    5.460
    Адреса:
    Лінія Арпада
    Такі використовували за за часів СеРеСеРу і для АКСУ-74...
     
    Иван Скрипник, Otryta, User77 та ще 1-му подобається це.