Тонер Nobel Sport

Тема у розділі 'Релоадінг', створена користувачем KGV.007, 11 тра 2022.

Статус теми:
Закрита.
  1. Продавец KGV.007

    KGV.007 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    107
    Адреса:
    Запорожье
    2 банки запечатанные.
    Цена 800 гр.за 2шт.
    IMG_20220511_065719.jpg IMG_20220511_065719.jpg IMG_20220511_065726.jpg
     
  2. Цікаві лоти

    1. Кулі радянські 7,62×54 Б32 100 шт
      5000 грн.
    2. (в наявності 2 шт.)
      Мир Вам! Список всех моих лотов https://reibert.info/auction/alex-fison.134997/ Подписывайтесь на м...
      200 грн.
    3. (в наявності 9 шт.)
      Короб для набоїв калібру 7.62×39 мм (на 100 шт) ✅ Основні переваги: Місткість: Розрахований на 10...
      560 грн.
    4. 105 грн.
    5. (в наявності 10 шт.)
      Гільзи латунні.Виробники різні.Обжаті та капсюльовані.Миті у ротаційній мийці.
      100 грн.
  3. MaksymZel

    MaksymZel Gefreiter

    Повідомлення:
    75
    Адреса:
    Kyiv
    Резерв
     
  4. huntar

    huntar Oberschütze

    Повідомлення:
    46
    Адреса:
    Днепропетровск
    Второй в резерв.
     
  5. Продавец KGV.007

    KGV.007 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    107
    Адреса:
    Запорожье
    В резерве.С УВ.
     
  6. AIR SWAT

    AIR SWAT Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    340
    Адреса:
    Місто-герой Харків
    Наступний. Готовий забрати хоч зараз, якщо хтось з резервістів з якихось причин відмовиться.
     
  7. MaksymZel

    MaksymZel Gefreiter

    Повідомлення:
    75
    Адреса:
    Kyiv
    З резерву знімаюсь. З товаром не пов’язано
     
  8. Denis Dnipro

    Denis Dnipro Schütze

    Повідомлення:
    5
    Адреса:
    м.Дніпро
    Доброго дня ще в наявності?
     
  9. Продавец KGV.007

    KGV.007 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    107
    Адреса:
    Запорожье
    Продано.С УВ.
     
    AIR SWAT подобається це.
  10. huntar

    huntar Oberschütze

    Повідомлення:
    46
    Адреса:
    Днепропетровск
    Посылку получил. Есть вопрос, написал в личку.
     
Статус теми:
Закрита.