Напівавтоматична рушниця МР-153 12 кал. патронник 76 мм

Тема у розділі 'Зброя', створена користувачем Romsat, 16 кві 2022.

  1. Продавец Romsat

    Romsat Schütze

    Повідомлення:
    9
    Адреса:
    Одеса
    Напівавтоматична рушниця МР-153 12 кал. патронник 76 мм.

    Стан нової. Одна охота на качку, настрій до 50 набоїв.

    Встановлений збільшена труба магазина, емність стала 10 набоїв.
    Встановлена база (планка) під коліматор.

    В комплекті:
    -ремінь;
    -чохол;
    -набір чоків які шли в комплекті (циліндр, напівчок (0,5 мм), чок (1 мм) + запасні напівчок (0,5 мм) та чок (1 мм)
    - портований подовжувач ствола з можливістю встановлення чоків;
    - подовжувач ствола з звуженням повний чок (1 мм);
    - подовжувач ствола з звуженням слабкий чок (0,25 мм);
    - чокова насадка "парадокс" для стрільби спеціально виготовлкними кулями;
    - подовжувач ствола получок (0,5 мм);
    - ключ для зміни чоків;
    - патнонтаж на приклад;
    - кульові набої - 30 шт;
    - набої з резиновою кулею - 9 шт.

    Продаж через дозвільну. Територіально Одеса.

    Ціна - 1000$
     

    Images:

    IMG-20220416-WA0006.jpg
    IMG-20220416-WA0005.jpg
    IMG-20220416-WA0030.jpg
    IMG-20220416-WA0007.jpg
    IMG-20220416-WA0021.jpg
    IMG-20220416-WA0032.jpg
    IMG-20220416-WA0020.jpg
    IMG-20220416-WA0009.jpg
    IMG-20220416-WA0031.jpg
    IMG-20220416-WA0023.jpg
    IMG-20220416-WA0022.jpg
    IMG-20220416-WA0033.jpg
    IMG-20220416-WA0034.jpg
    IMG-20220416-WA0004.jpg
    IMG-20220416-WA0003.jpg
    IMG_20220416_122127_058.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. В соответствии с законом продам Карабин Roessler Titan 6, с двумя стволами калибром 30-06 и калибром...
      250000 грн.
    2. Нові окуляри для сварочних робіт
      185 грн.
    3. якому заходу присвячений не знаю
      30 грн.
    4. 120 грн.
    5. Дивіться на фото. При відправці Укрпоштою чи при відправці Новою поштою оплата за пересилку при отри...
      1600 грн.
    6. (в наявності 4 шт.)
      Футболка "вермахт" в расцветке SPLINTERTARN. Оригинальное название: T-SHIRT TARN WH SPLINT...
      690 грн.
  3. Clyde230595

    Clyde230595 Gefreiter

    Повідомлення:
    102
    Адреса:
    г.Одесса ул. Перепечко 48
    На заднем плане, на одном из фото не помпа случайно, она не продаеться?
     
    Romsat подобається це.
  4. Продавец Romsat

    Romsat Schütze

    Повідомлення:
    9
    Адреса:
    Одеса
  5. Продавец Romsat

    Romsat Schütze

    Повідомлення:
    9
    Адреса:
    Одеса
    Не могу понять чего все за помпой так ганяются. В чем прикол?
    Полуавтомат заряжается так само как и помпа. Только полуавтомат зарядил и нажимай на курок и стреляй. Не нужно ничего передёргивать. Прицелился и жми на курок, а помпа - прицелился так после каждого выстрела нужно перезаряжать...
     
    Omikron та Clyde230595 подобається це.
  6. Продавец Romsat

    Romsat Schütze

    Повідомлення:
    9
    Адреса:
    Одеса
    Видео помпа - полуавтомат. Только в моем ружье удлиненный магазин на 10 патронов (+1 можно в ствол).

     
    Clyde230595 подобається це.
  7. Старий Похабич

    Старий Похабич Moderator

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    7.524
    Адреса:
    Бишівська Хунта
    Ви " Термінатор" не дивилися?:D;)
     
    Clyde230595 та Romsat подобається це.
  8. Clyde230595

    Clyde230595 Gefreiter

    Повідомлення:
    102
    Адреса:
    г.Одесса ул. Перепечко 48
    Я думаю, что в основном все охотятся не то что за помпой, а за недорогими турецкими в идеале гоадкостволами с коротким или сменным в стволом)
     
    Romsat подобається це.
  9. youri-youri

    youri-youri Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    784
    Адреса:
    Казактаун
    А моё ИМХО - насмотрелся народ фильмов :).

    В реале, психологическое воздействие перезаряда помпы на оппонента - главный аргумент покупки помпы.

    Что до сменного (длинного) ствола на помпе, встречал часто охотников, которым помпа не зашла. На охоте нет тех долей секунд, чтобы перезаряжать/передёргивать :).

    +1 за полуавтомат. Мне, например, хватило 12 шотов, чтобы продать новую помпу Хатсан. Передёргивать после каждого выстрела - ну такое...
     
    Omikron, vld_i, Tod84@ та 2 іншим подобається це.