как отказаться от покупки?

Тема у розділі 'Питання по роботі аукціону REIBERT', створена користувачем Coba 2, 17 лют 2022.

  1. Coba 2

    Coba 2 Schütze

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    4
    Адреса:
    Днепр
    Сделал ставку.Сейчас этот товар не нуже. Как отказаться от покупки, если сделал уже ставку? Подскажите.
     
    1. (в наявності 6 шт.)
      Предложу новодельные магазины, раннего образца МР-38 на 32 места (без ограничителей). Подходит на ох...
      4000 грн.
    2. Губи зрізані, механізм працює.
      500 грн.
    3. (в наявності 1 шт.)
      Ударник ППШ-оригінал. В лоті 1одиниця (складається із 2х частин).
      700 грн.
    4. Легендарный «Папаша» времен Курской дуги в нетронутом историческом состоянии. Настоящая находка для...
      21000 грн.
    5. Предложу редкий магазин к пистолету-пулемету Судаева обр.43 года. Оригинал, состояние хорошее, не пи...
      1200 грн.
  2. Wadospyro

    Wadospyro Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    315
    Лоти
      на продажу:
    52
      продані:
    847
    Повідомлення:
    2.993
    Адреса:
    Україна
    Нажмите "пожаловаться" в лоте и опишите проблему.
     
    Otryta та borik подобається це.
  3. Coba 2

    Coba 2 Schütze

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    4
    Адреса:
    Днепр
    благодарю за сообщение.
     
  4. BULGAN

    BULGAN Oberschütze

    Повідомлення:
    16
    Адреса:
    Червоноград
    Хотя совет уже дали, все-таки хочется обратить внимание на то, что думать надо до ставок.
     
    Иван Чонкин, ZOLLINGEN, Wadospyro та ще 1-му подобається це.
  5. Otryta

    Otryta Oberst

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    29
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    48
    Повідомлення:
    4.101
    Хамство і не вихованість,залишив скаргу модераторам.З повагою до шонованого товариства форума.
     
    Иван Скрипник, RomanRain, kripers338 та 4 іншим подобається це.
  6. Coba 2

    Coba 2 Schütze

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    4
    Адреса:
    Днепр
    Обратите внимание на все что этот недоумок написал в предыдущем комментарии.
     
  7. Wadospyro

    Wadospyro Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    315
    Лоти
      на продажу:
    52
      продані:
    847
    Повідомлення:
    2.993
    Адреса:
    Україна
    А чого поганого він написав?
    Шо людина не знає, що хоче?!
    То треба тепер його матір ображати і його теж?!
    Ви обережніше поводьте себе з незнайомими людьми.
     
    minitarn3838, RomanRain, BULGAN та 5 іншим подобається це.
  8. Otryta

    Otryta Oberst

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    29
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    48
    Повідомлення:
    4.101
    Справедливість є і це мені подобається.З повагою
     
    Иван Скрипник, RomanRain, kripers338 та 6 іншим подобається це.
  9. kripers338

    kripers338 General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    18
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    51
    Повідомлення:
    5.913
    Адреса:
    Північ
    Чоловіче, обережніше з такими висловлюваннями, тим паче адресовані чоловіку котрий надійний й порядний по всіх пунктах для багатьох учасників форума.
     
  10. RomanRain

    RomanRain Stabsfeldwebel Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    9
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    814
    навіщо робити ставки, якщо ви не хочете купувати? треба думати про це до ставки...
     
    Otryta, Wadospyro та kripers338 подобається це.