Австрийский ремень

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем igorbg, 31 січ 2022.

  1. igorbg

    igorbg Obergefreiter

    Повідомлення:
    55
    Адреса:
    UA
    Доброго всем времени суток!
    Помогите с определением ремня.
    Я так понимаю, что это австрийский офицерский ремень
    (поправьте если ошибаюсь) , войсковой?
    Хотелось бы узнать примерный временной период (герб после 1945)
    и примерную стоимость.
    На зацепе ges. gesch. peschek
    На пряжке клейм нет.
    На обратной стороне ремня была ткань, как на кителе. IMG_20211222_193401.jpg IMG_20211223_224025.jpg IMG_20211222_192712.jpg IMG_20211222_192050.jpg IMG_20211222_192949.jpg
     
    TarASha, minitarn3838, Владимир Рой та 2 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Оригінал. 1870 рік. Видано в Парижі. Французька мова. Записки з подорожі французького натураліста до...
      2235 грн.
    2. Книга старовинна виробництва Франціі 1840 +- роки.
      400 грн.
    3. Книга старовинна виробництва Франціі
      400 грн.
    4. Книга старовинна літургійна Missel виробництва Франціі Сторінки чисті. Кімнатне зберігання.
      380 грн.
    5. Оригінал 1855 року. Німецька мова. Лейпцигське видання. Історія одного з найзнаменитіших воєначальни...
      315 грн.
  3. igorbg

    igorbg Obergefreiter

    Повідомлення:
    55
    Адреса:
    UA
    В интернете о таком ремне почти нет информации (или плохо искал)
    На eBay продают прягу как 1920г. но это не верно, т.к. герб после 1945г.
    IMG_20220213_181238.jpg
    https://www.ebay.co.uk/itm/154435669803
     
    minitarn3838 подобається це.
  4. TarASha

    TarASha General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    343
    Лоти
      на продажу:
    178
      продані:
    809
    Повідомлення:
    5.295
    Адреса:
    Любая 8
    Иван Скрипник, \Lisovik/, Otryta та 3 іншим подобається це.
  5. TarASha

    TarASha General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    343
    Лоти
      на продажу:
    178
      продані:
    809
    Повідомлення:
    5.295
    Адреса:
    Любая 8
  6. igorbg

    igorbg Obergefreiter

    Повідомлення:
    55
    Адреса:
    UA
    Спасибо!
    Таможня и есть, только сейчас у них вроде уже ремни попроще, но у "старичков" ещё сохранились. Zollwache.jpg
    03_zollwachebe.jpg h.jpg
     
    Егор Задорожный та TarASha подобається це.