Табличка

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем vitas75, 8 лют 2022.

  1. vitas75

    vitas75 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    111
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    185
    Повідомлення:
    187
    Адреса:
    Львовская обл.
    Вітаю. Підкажіть, будь ласка, по знахідці. Наскільки я зрозумів, була припаяна до чогось, чи щось типу того. Panstwo Brody 101. Овал 10*4 см. І якщо має ціну, то напишіть. Наперед дякую. З повагою.
     

    Images:

    IMG_20220208_213852.jpg
    IMG_20220208_213840.jpg
    IMG_20220208_213834.jpg
    Егор Задорожный та minitarn3838 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Вашему вниманию фотоальбом офицера зенитной артиллерии Люфтваффе в идеальном состоянии. В альбоме 10...
      10000 грн.
    2. Песенник солдатов Вермахта. ------------- Из личной коллекции. Das neue Soldaten-Liederbuch" &q...
      3450 грн.
    3. Німецька книга “Narvik im Bild” (Нарвік в ілюстраціях), присвячена окупації Норвегії і битві за міст...
      2000 грн.
    4. НЕМЕЦКИЙ ЯЗЫК. страницы все потёртости.
      616 грн.
    5. Книга журналиста. Подполковник А Д. Альберт Бенари. немецкий язык страницы все.
      360 грн.
  3. Bangalor

    Bangalor General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    58
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    104
    Повідомлення:
    5.435
    Адреса:
    Україна
    Доброго!
    Як на мене, то гардеробна/меблева табличка, найімовірніше з Палацу Паньства
    1472811997388.jpg 112007608.jpg
    З повагою,
     
    Deich, Мансур Львович, grek68 та 6 іншим подобається це.
  4. Bangalor

    Bangalor General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    58
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    104
    Повідомлення:
    5.435
    Адреса:
    Україна
    До речі, я так розумію, це на Швабах
    https://uk.wikipedia.org/wiki/Палац_Шмідта_(Броди)
    Вибачайте, що не по темі, але спитаю тут:beer:. Може хтось з камрадів знає, яке відкрите найменування було у розформованої в/ч А3522 (наскільки зрозумів, це був арсенал/база боєприпасів)? І який номер частини був при Союзі? Гугл не допомагає:confused:
     
    Мансур Львович, TarASha та vitas75 подобається це.