Ствол від кулемета ?

Тема у розділі 'Стрілецька зброя та її фрагменти', створена користувачем Mishadz, 6 лют 2022.

  1. Mishadz

    Mishadz Obergefreiter

    Повідомлення:
    236
    Адреса:
    Галичина
    Товариші, підкажіть від чого ствол. Інфи не знайшов. Схоже що кріпився різьбовим способом. Довжина близько 52 см.
     

    Images:

    IMG_20220206_142636.jpg
    IMG_20220206_142628.jpg
    IMG_20220206_142615.jpg
    Чародій подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 5 шт.)
      Все целое и красивое
      1200 грн.
    2. До вашої уваги лот із частин зіпу для німецького кулемета MG34 копаний, підійде на полку для антураж...
      750 грн.
    3. По фото
      6000 грн.
    4. Стан складського зберігання.
      1000 грн.
    5. (в наявності 3 шт.)
      Пружина новоробна,якісна.В лоті 1шт.
      280 грн.
  3. Чародій

    Чародій Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    15
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    28
    Повідомлення:
    505
    Адреса:
    Від Сяну по Кавказ, Кривий Ріг
    Від МГ 42, без муфти. ІМХО
     
    БЛК, duke6kirill, Василь Дятлов та 3 іншим подобається це.
  4. Mishadz

    Mishadz Obergefreiter

    Повідомлення:
    236
    Адреса:
    Галичина
    Точно від мг! Сам переконався, дякую!
     
    Freeman 2 та Чародій подобається це.