ТТ СОБР

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем swat12, 1 лют 2022.

  1. swat12

    swat12 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    1.255
    Адреса:
    Украина
    Приветствую, высокое собрание! Интересует мнение общественности по поводу цены на такого зверя с учётом сегодняшних реалий. Про благотворное влияние на торги низкого старта с 1 грн в курсе. Заранее спасибо всем ответивших. Особая благодарность всем ответившим конструктивно.
    С уважением...
     

    Images:

    IMG_20220201_211916.jpg
    IMG_20220201_211548.jpg
    IMG_20220201_211503.jpg
    IMG_20220201_211633.jpg
    IMG_20220201_211612.jpg
    IMG_20220201_211703.jpg
    IMG_20220201_211643.jpg
    IMG_20220201_211841.jpg
    IMG_20220201_211825.jpg
    IMG_20220201_211423.jpg
    IMG_20220201_211329.jpg
    urrik, Bangalor, Roma_1985 та 4 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Тригранний штик до російської піхотної гвинтівки зразка 1826 -1828р.в.Штик трішки почишено від бруду...
      900 грн.
    2. Підвіс до Пруської шаблі, ПСВ. Знайдено на позиціях запасного батальйону кавалеристів.
      450 грн.
    3. Стан та комплектація на фото. Припущу, що це чехословацький Vz23, зразка 1923 року. Якщо помиляюсь,...
      1350 грн.
    4. Бебут кулиметних бригад РІА зразка 1907року
      15500 грн.
    5. ножни м-95, пружина робоча, всі недоліки на фото
      150 грн.
  3. kley

    kley Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    55
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    115
    Повідомлення:
    2.409
    Адреса:
    город києв
    15т реально коштуе, але аук діло таке, не передбачуване.
     
  4. Хонекер

    Хонекер Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.890
    Адреса:
    Баден Баден.
    15 тысяч просите.
     
    Мансур Львович, Star64, swat12 та ще 1-му подобається це.
  5. Askal

    Askal Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    5.364
    Адреса:
    Украина Киев
    В 15 ставку не дадут. Но через личку и 17 получите!
     
  6. swat12

    swat12 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    1.255
    Адреса:
    Украина
    Спасибо всем ответившим, определился. Тему можно под снос.
     
    kukolnikgan та kley подобається це.
  7. kukolnikgan

    kukolnikgan Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    21
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    44
    Повідомлення:
    611
    Адреса:
    Каменское
    Кольца целые, плюс документы. Согласен, старт с 15 штук, и ни в коем случае не выставлять с одной гривны- может на 10 зависнуть, время для продаж плохое. Если во времени не ограничены, ствьте 17 000 и подождите. К концу февраля движение опять возобновится. ТТшки у нас любят, уйдёт.
     
    Борис Худой, minitarn3838 та swat12 подобається це.
  8. Боневтік

    Боневтік Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    130
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    282
    Повідомлення:
    2.739
    Адреса:
    Украина
    Хочу поинтересоваться, почему так? Почему через лс больше, чем ставка на Ваше мнение? Может всем тут это понятно, но мне не дошло... o_O
     
    Askal, semen s та ЗАТОКА подобається це.
  9. Боневтік

    Боневтік Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    130
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    282
    Повідомлення:
    2.739
    Адреса:
    Украина
    Понял, спасибо - в личке объяснили. Все через личку))
     
    Star64 подобається це.
  10. Askal

    Askal Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    5.364
    Адреса:
    Украина Киев
    У меня в продаже был похожий макет, я выставил за 14999 грн. Ставку не сделали , продал за 19 через личку. По чему так не знаю(
     
    Борис Худой, German Stein та kukolnikgan подобається це.