Трофейный велик не комплект .

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем tuman, 23 січ 2022.

  1. tuman

    tuman ℭанітар Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    90
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    183
    Повідомлення:
    5.358
    Адреса:
    ЗСУ
    Здравствуйте . Сколько просить за такой не комплект . Сарайный . Механика в отличном состоянии , все крутится , шата нет . Кожа в меру эластичная . Не чищен , только пауков смели .
     

    Images:

    IMG_20220123_152643.jpg
    IMG_20220123_152656.jpg
    IMG_20220123_152715.jpg
    IMG_20220123_152723.jpg
    IMG_20220123_152734.jpg
    IMG_20220123_152735.jpg
    IMG_20220123_152802.jpg
    IMG_20220123_152805.jpg
    IMG_20220123_152821.jpg
    IMG_20220123_152838.jpg
    IMG_20220123_152930.jpg
    Рост76, minitarn3838, Электроникк та 4 іншим подобається це.
    1. Мідна царська протирка-шомпол до револьверів системи Наган зразка 1895 р. Рідкісний колекційний пред...
      800 грн.
    2. Тяга спуску, робоча
      210 грн.
    3. Наган под жевело 1912 год ,приятное состояние ,доки в комплекте +40 шт , жевело.
      35000 грн.
    4. (в наявності 3 шт.)
      Пружина новоробна,якісна.В лоті 1шт.
      350 грн.
    5. (в наявності 3 шт.)
      Пружина новоробна,якісна.В лоті 1шт.
      350 грн.
  2. R@Mzes

    R@Mzes Oberstleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    60
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    139
    Повідомлення:
    3.337
    Адреса:
    Житомир, Сурина гора
    Фото неінформативні. Неясно, чи є щось там цінне крім рами.Сфотографуйте обода коліс, колісні втулки, педальний вузол і каркас сидіння знизу.
     
    Кіла2013, Woldemar M. та Bakay подобається це.
  3. Woldemar M.

    Woldemar M. Oberst

    Повідомлення:
    4.220
    Адреса:
    Bessarabien
    Приветствую. Лясик вовсе не трофейный) Это послевоенный Симпсон.

    Мой товарищ такой комплектный в сохране по-лучше продал в прошлом году за 80 баксов.

    По переделку на рекон - годится.
     
    Compik_UA, kyltic, zundapp500 та 5 іншим подобається це.
  4. Klemenz

    Klemenz Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    64
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    110
    Повідомлення:
    2.944
    Адреса:
    Харьков
    Велосипед послевоенный репарационный 50- годов, на запчасти 1200-1500 грн это потолок
     
  5. tuman

    tuman ℭанітар Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    90
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    183
    Повідомлення:
    5.358
    Адреса:
    ЗСУ
    Я так понял если шильдик содрать будет дороже ? ;)
     
    240оsb та Электроникк подобається це.
  6. Klemenz

    Klemenz Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    64
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    110
    Повідомлення:
    2.944
    Адреса:
    Харьков
    дешевле....:D
     
    zundapp500, Кайзеровский офицер та Woldemar M. подобається це.
  7. Кайзеровский офицер

    Кайзеровский офицер General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    4.961
    Адреса:
    Metropolis ☢
    Я бы с 800 начинал бы торги. Частное мнение.
     
    Klemenz подобається це.
  8. zundapp500

    zundapp500 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    348
    Адреса:
    украина
    Я тоже с первых фоток пришел к выводу что он послевоенный
     
    Compik_UA подобається це.