Трофейный велик не комплект .

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем tuman, 23 січ 2022.

  1. tuman

    tuman ℭанітар Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    90
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    183
    Повідомлення:
    5.358
    Адреса:
    ЗСУ
    Здравствуйте . Сколько просить за такой не комплект . Сарайный . Механика в отличном состоянии , все крутится , шата нет . Кожа в меру эластичная . Не чищен , только пауков смели .
     

    Images:

    IMG_20220123_152643.jpg
    IMG_20220123_152656.jpg
    IMG_20220123_152715.jpg
    IMG_20220123_152723.jpg
    IMG_20220123_152734.jpg
    IMG_20220123_152735.jpg
    IMG_20220123_152802.jpg
    IMG_20220123_152805.jpg
    IMG_20220123_152821.jpg
    IMG_20220123_152838.jpg
    IMG_20220123_152930.jpg
    Рост76, minitarn3838, Электроникк та 4 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. НЕМЕЦКИЙ ЯЗЫК. страницы все потёртости.
      616 грн.
    2. Похоронка на німецького зенітника. Загинув на східному фронті.
      200 грн.
    3. Состояние на фото. Фото только заполненных страниц, остальные чистые. Скрепки на зольтбухе отсутству...
      3000 грн.
    4. Справочник по иностранным самолетам. ---------------- Под редакцией проф.М.Н.Шульженко. М., издание...
      1050 грн.
    5. У продажу оригіналтне посвідчення, видане Отто Роксу (Otto Rox) у Лейпцигу в 1937 році. Згідно з док...
      1950 грн.
  3. R@Mzes

    R@Mzes Oberstleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    60
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    139
    Повідомлення:
    3.337
    Адреса:
    Житомир, Сурина гора
    Фото неінформативні. Неясно, чи є щось там цінне крім рами.Сфотографуйте обода коліс, колісні втулки, педальний вузол і каркас сидіння знизу.
     
    Кіла2013, Woldemar M. та Bakay подобається це.
  4. Woldemar M.

    Woldemar M. Oberst

    Повідомлення:
    4.220
    Адреса:
    Bessarabien
    Приветствую. Лясик вовсе не трофейный) Это послевоенный Симпсон.

    Мой товарищ такой комплектный в сохране по-лучше продал в прошлом году за 80 баксов.

    По переделку на рекон - годится.
     
    Compik_UA, kyltic, zundapp500 та 5 іншим подобається це.
  5. Klemenz

    Klemenz Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    64
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    110
    Повідомлення:
    2.944
    Адреса:
    Харьков
    Велосипед послевоенный репарационный 50- годов, на запчасти 1200-1500 грн это потолок
     
  6. tuman

    tuman ℭанітар Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    90
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    183
    Повідомлення:
    5.358
    Адреса:
    ЗСУ
    Я так понял если шильдик содрать будет дороже ? ;)
     
    240оsb та Электроникк подобається це.
  7. Klemenz

    Klemenz Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    64
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    110
    Повідомлення:
    2.944
    Адреса:
    Харьков
    дешевле....:D
     
    zundapp500, Кайзеровский офицер та Woldemar M. подобається це.
  8. Кайзеровский офицер

    Кайзеровский офицер General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    4.961
    Адреса:
    Metropolis ☢
    Я бы с 800 начинал бы торги. Частное мнение.
     
    Klemenz подобається це.
  9. zundapp500

    zundapp500 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    348
    Адреса:
    украина
    Я тоже с первых фоток пришел к выводу что он послевоенный
     
    Compik_UA подобається це.