Подтяжки Геркулес

Тема в разделе "Скільки коштує?", создана пользователем Chuzhoy, 20 янв 2022.

  1. Chuzhoy

    Chuzhoy Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    454
    Лоты
      на продаже:
    20
      проданные:
    843
    Сообщения:
    3.202
    Адрес:
    Киев
    Приветствую, камарады!
    Сколько могут стоить такие подтяжки? Состояние отличное, ширина лямок 43 мм, сзади на коже читается надпись Politie en Brandweer.
     

    Изображения:

    DSCN6797.JPG
    DSCN6798.JPG
    DSCN6799.JPG
    DSCN6800.JPG
    DSCN6801.JPG
    DSCN6802.JPG
  2. Интересные лоты

    1. Брусок оригінального німецького мила часів Рейху.
      300 грн.
    2. Невеличкий кишеньковий ніж. Колекційний стан! На металі часова патина.
      400 грн.
    3. Хирургический зажим Пеана, используемый в Сануправлении РККА. Состояние хорошее, разбирается для мой...
      250 грн.
    4. Чохол / гаманець на Wehrpass. Надірвана одна кнопка, на неї краще не закривати.
      400 грн.
    5. Стан по фото. Рідкісний екземпляр в тематичну колекцію! Можливо робочий, не перевіряв. Додаткова інф...
      1250 грн.
  3. Woldemar M.

    Woldemar M. Oberst

    Сообщения:
    4.220
    Адрес:
    Bessarabien
    Приветствую. Я такие геркулесы, только другого цвета, продал в прошлом году за 20 баксов в РФ. Подтяги для Нидерландов.

    С ув.
     

    Изображения:

    post-18633-0-72879400-1614419541.jpg
    post-18633-0-36176400-1614419706.jpg
  4. \Lisovik/

    \Lisovik/ General-major

    Сообщения:
    5.459
    Адрес:
    Лінія Арпада
    Файні підтяжки.Разсіянцям не продавати і за 50$...Нехай тримають в руках штани,щоб руки в них були зайняті для доброї справи...:D
     
    Otryta, Кіла2013 и Marfusha13 нравится это.
  5. Demus

    Demus Leutnant

    Сообщения:
    2.070
    Адрес:
    Запорожье, Украина.
    "Ваше мнение очень важно для нас" (Нит)

    Симпотные подтяжки, у нас 15 мертвых президентов стоят.
     
    Мансур Львович, Chuzhoy и Woldemar M. нравится это.