Магазин 20 калибр

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Виталий Павлович, 19 січ 2022.

  1. Виталий Павлович

    Виталий Павлович Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    9
    Повідомлення:
    2.203
    Адреса:
    Украина
    Добрый день. Кто-то в курсе от какого ружья магазин. На 20 калибре проверял[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

    Отправлено с моего SM-A505FN через Tapatalk
     
    kley та Otryta подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Невеличкий кишеньковий ніж. Колекційний стан! На металі часова патина.
      400 грн.
    2. Окопна творчість. Міг належати як капелану, так і рядовому гансу. Загальний стан досить непоганий, в...
      750 грн.
    3. Трубка люлька для паління виробництва Франціі
      380 грн.
    4. Сокира мачете старовинна виробництва Франціі Ручка без люфту. Товщина обуху до 6 мм.
      750 грн.
    5. Німецька трубочка. Не курена! Виготовлена з якісної дорогої деревини. Маркування “Bruyere Garantie”....
      600 грн.
  3. Bakay

    Bakay General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    94
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    169
    Повідомлення:
    7.054
    Адреса:
    У к р а ї н а
  4. Малежкин

    Малежкин General-leutnant

    Повідомлення:
    10.514
    Адреса:
    Украина
    Добрый. МЦ 20-01.
     
    Military1, 240оsb, Bangalor та 6 іншим подобається це.
  5. Otryta

    Otryta Oberst

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    29
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    48
    Повідомлення:
    4.103
    Доброго дня ну и я добавлю чуток информации,данный магазин тоже стоит на ружье 20 калибра ТОЗ-106.С уважением
     
    Иван Скрипник, kley, Bangalor та 10 іншим подобається це.
  6. Otryta

    Otryta Oberst

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    29
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    48
    Повідомлення:
    4.103
    Вот оно.......
    IMG_20220119_152918.jpg
     
    Иван Скрипник, kley, Bangalor та 8 іншим подобається це.
  7. Polisyaka

    Polisyaka General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    45
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    101
    Повідомлення:
    5.377
    Адреса:
    десь у кущах
    МЦ 20 - 01. У мене така була. Магазин випадає від першого пострілу. Вдіяти практично нічого не можна. Я і підпилював і резинки чіпляв і інш. Рушничка була штучна, але це видно її хвороба. на полюванні тримався за магазин лівою рукою. Продав з задоволенням. Магазин обов"язково куплять як запасний.
     
    SergZSK, \Lisovik/, kley та 5 іншим подобається це.
  8. Otryta

    Otryta Oberst

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    29
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    48
    Повідомлення:
    4.103
    У мене Тоз-106 не мав такої проблеми і магазин тримався надійно.З повагою
     
    SergZSK, \Lisovik/, Иван Скрипник та 7 іншим подобається це.
  9. now1000

    now1000 Feldwebel

    Повідомлення:
    1.128
    Адреса:
    Київ
    Вітаю.
    У продажу ?