Предметы на определение

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Атттила, 16 січ 2022.

  1. Атттила

    Атттила Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    53
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    119
    Повідомлення:
    1.863
    Адреса:
    Київ, Україна
    Добрый день, помогите пожалуйста в определение данных предметов??? На обоих стоит клеймо А
     

    Images:

    20220116_111000.jpg
    20220116_111009.jpg
    20220116_111018.jpg
    20220116_111026.jpg
    20220116_111112.jpg
    20220116_111119.jpg
    20220116_111051.jpg
    20220116_111040.jpg
    Егор Задорожный та mushichok подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Міцні, не сипляться,стан на фото. Багнет входить.
      350 грн.
    2. Бебут кулиметних бригад РІА зразка 1907року
      15500 грн.
    3. Тригранний штик до російської піхотної гвинтівки зразка 1826 -1828р.в.Штик трішки почишено від бруду...
      1200 грн.
    4. Залізо протравлене в кислоті та пофарбоване.
      2950 грн.
    5. штик часів ПСВ.Все оригінал.клейма показав. стан непоганий.
      2000 грн.
  3. Reshik

    Reshik Oberleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    21
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    27
    Повідомлення:
    1.546
    Адреса:
    Днепр-Львов
    Добрый день. От ножен шашки.
     

    Images:

    Screenshot_20220116-111849_Chrome.jpg
    Screenshot_20220116-111840_Chrome.jpg
    Screenshot_20220116-111815_Chrome.jpg
    Screenshot_20220116-111750_Chrome.jpg
  4. grek68

    grek68 General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    25
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    35
    Повідомлення:
    7.509
    Адреса:
    Сумская обл. Конотоп
    https://img.allzip.org/g/79/orig/1011101.jpg
     
    Tartar, Military1, Мансур Львович та 9 іншим подобається це.
  5. Атттила

    Атттила Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    53
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    119
    Повідомлення:
    1.863
    Адреса:
    Київ, Україна
    Спасибо за помощь
     
    Tartar, Егор Задорожный, Reshik та ще 1-му подобається це.
  6. 646dg

    646dg General-major

    Повідомлення:
    8.085
    Адреса:
    Нью Йорк,Одесса
    Клеймо буква А - на царскую шашку, начиная с 1905 года.
     
    forencic, Tartar, Василь Дятлов та 10 іншим подобається це.
  7. Tartar

    Tartar Leutnant

    Повідомлення:
    1.478
    Адреса:
    Украина
    Доброго. Под штык мосина. Как-то раньше штык от моcьки вложился в ножны шашки.
     
    \Lisovik/, Мансур Львович та TarASha подобається це.
  8. 646dg

    646dg General-major

    Повідомлення:
    8.085
    Адреса:
    Нью Йорк,Одесса

    Вот фото моей бывшей шашки выпуск 1909 г.

    На последнем фото,рядом для сравнения, шашка тоже выпуска 1909 г., но без гнёзд для штыка на ножнах.

    В теме - 1-я от устья гайка ножен - шла без кольца.
     

    Images:

    DSC_1065.jpg
    DSC_1066.jpg
    DSC_1067.jpg
    DSC_1068.jpg
    Останнє редагування: 16 січ 2022
    VitalicBondarchuk1974, Tartar, Military1 та 8 іншим подобається це.
  9. Атттила

    Атттила Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    53
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    119
    Повідомлення:
    1.863
    Адреса:
    Київ, Україна
    Tartar подобається це.