Батарея ?

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Lider-val, 12 січ 2022.

  1. Lider-val

    Lider-val Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    130
    Лоти
      на продажу:
    10
      продані:
    227
    Повідомлення:
    293
    Адреса:
    Украина
    Здравствуйте.
    По ВОВ копнулось три таких предмета. Думаю батареи.
    У кого какие мысли будут ? Прошу определить предмет.
    Может кто разбирал, что внутри находиться ?
    Заранее благодарен за ответы.
    :beer::beer::beer:
     

    Images:

    IMG_4148.JPG
    IMG_4149.JPG
    IMG_4151.JPG
  2. Цікаві лоти

    1. Така собі шабля.Ручка по визначеню повністю новоробна.Клейм не знайшов.Розміри по фото.
      3200 грн.
    2. тесак.в такому стані куплений.відкисав у солярі і змащений маслом.сліди реставрації.все по фото.
      3000 грн.
    3. Штик
      13000 грн.
    4. Штик ніж К98. Антуражний. Стан на фото. Є втрати, але метал міцний. Кнопка працює. В колекцію, колаж...
      1300 грн.
    5. Шабля часів СРСР.Пружинить.Трохи почищена.Не розбиралась.Клеймо показав.Без дир та свищів.
      6500 грн.
  3. \Lisovik/

    \Lisovik/ General-major

    Повідомлення:
    5.460
    Адреса:
    Лінія Арпада
    Вітаю.Якщо виступи з обох боків-це вушка,то може бути батарея для переносного ліхтаря по типу шахтарського...Відповідно,всередині мають бути електродні пластинки .При відкриванні треба бути обережним:електроліт є розчином кислоти чи щолочі і при попаданні може обпекти та роз"їдати шкіру...:smile_10: