Бак Вермахт ранній

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем liman, 7 січ 2022.

  1. liman

    liman Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    288
    Лоти
      на продажу:
    13
      продані:
    552
    Повідомлення:
    7.068
    Адреса:
    Рівне - сіті
    Вітаю товариство з Різдвом у Новому році

    Підкажіть який рік бак. Ніби 37 проглядається.
    Чи варто заради цікавості почистити фарбу на місці клейма?

    Бак коротший за зразка 43 року. Має алюміневі втулку.
     

    Images:

    IMG_20220107_104907.jpg
    IMG_20220107_104925.jpg
    IMG_20220107_104929.jpg
    IMG_20220107_104934.jpg
    IMG_20220107_104938.jpg
    IMG_20220107_104941.jpg
    IMG_20220107_104946.jpg
    IMG_20220107_104955.jpg
    IMG_20220107_104958.jpg
    IMG_20220107_105015.jpg
    IMG_20220107_105022.jpg
    IMG_20220107_105034.jpg
    IMG_20220107_105052.jpg
    viktor 78, Kox 263-1, Поліщук та 4 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Все на фото,работоспособность не проверялась
      600 грн.
    2. 500 грн.
    3. На фото. С болота, будет хорош! Просто помыт. https://reibert.info/lots/zazhim-dlja-natjaguvannja-dr...
      445 грн.
    4. З болота.Походу з чогось одного, бо було все вкучці.
      200 грн.
    5. 100 грн.
  3. Поліщук

    Поліщук General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    37
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    67
    Я бы краску не трогал
     
    sergeyk2 та liman подобається це.
  4. liman

    liman Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    288
    Лоти
      на продажу:
    13
      продані:
    552
    Повідомлення:
    7.068
    Адреса:
    Рівне - сіті
    Зорієнтуйте по ціні пліз в такому стані. Кислотити не буду. Думаю там фарби ще буде, але це для власника уже за інтересом погратися.
     
    viktor 78 подобається це.