От чего кожух ?

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем декстер77, 2 січ 2022.

  1. декстер77

    декстер77 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    168
    Лоти
      на продажу:
    18
      продані:
    313
    Повідомлення:
    196
    Уважаемые форумчане подскажите пожалуйста от чего кожух.
    Спасибо. С ув.
     

    Images:

    IMG_20211230_182336.jpg
    IMG_20211230_182323.jpg
    IMG_20211230_182312.jpg
    IMG_20211230_182259.jpg
    IMG_20211230_182256.jpg
    Егор Задорожный та gall 83 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Копані.
      250 грн.
    2. Німецькі гудзики. RZM.
      120 грн.
    3. До вашої уваги набір з 7 металевих гудзиків моряків Третього Рейху 1940 року виробництва. - Всі пи...
      750 грн.
    4. Пуговицы, на фото. 2 маленьких. На ушках есть немного ржавчины.
      1010 грн.
    5. Коп . Почищены - помыты . Цинк - алюминий . Диаметром = 18 мм . 6 шт диаметром = 14 мм . (одна из...
      280 грн.
  3. nikolau7

    nikolau7 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1102
    Лоти
      на продажу:
    363
      продані:
    2.503
    Повідомлення:
    2.264
    Адреса:
    центр України
    Доброго вечора.
    Є фото з рулеткою?і можна зробити з торца ще фото.
    Похожа на одну штучку, але незрозуміло яких воно розмірів.
     
    240оsb, Мансур Львович, SergZSK та ще 1-му подобається це.
  4. декстер77

    декстер77 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    168
    Лоти
      на продажу:
    18
      продані:
    313
    Повідомлення:
    196
    Добрый вечер, сейчас фото нет но сделаю, а так см 40 примерно.
    С Ув.
     
    Егор Задорожный та gall 83 подобається це.
  5. gall 83

    gall 83 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    78
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    138
    Повідомлення:
    3.143
    Вроде кожух тормозного барабана с RSO с ув
     
    olxa78, SergZSK, nex92 та 10 іншим подобається це.
  6. ROTBEIL

    ROTBEIL Hauptmann

    Повідомлення:
    1.996
    Поддержу!
     
    olxa78, SergZSK та gall 83 подобається це.