Пульки на опреділення??

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем бандера1, 23 гру 2021.

  1. бандера1

    бандера1 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    98
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    183
    Повідомлення:
    659
    Адреса:
    лембург
    Доброго дня непідкажите від якого пістолета пулі. Дякую за увагу.
     

    Images:

    20211223_155518.jpg
    20211223_155533.jpg
    20211223_155554.jpg
    Егор Задорожный подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Все, як на фото. Добрий та рідкісний (бо австрієць) екземпляр на полку в колекцію. Також підійде під...
      8750 грн.
    2. Красивый антуражный шлем м35 из личной коллекции с оригинальным стальным подшлемником. Размер 62/55....
      12000 грн.
    3. По фото
      1200 грн.
    4. каска Болгария все дефекты недостатки показал на фото как то так С Уважением !!!
      3000 грн.
    5. Каска Адриана М-26 Французская каска Адриана М26. В достойном коллекционном состоянии, размер сре...
      5755 грн.
  3. Ходер

    Ходер Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.947
    Адреса:
    Україна
    Вітаю, 7.65 Браунинг, Франция ( Société Française de munitions Issy les Moulineaux)
     
    duke6kirill, grek68, Василь Дятлов та 8 іншим подобається це.
  4. Хейль

    Хейль General-major

    Повідомлення:
    6.310
    Адреса:
    Україна
    duke6kirill, grek68, Василь Дятлов та 7 іншим подобається це.
  5. бандера1

    бандера1 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    98
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    183
    Повідомлення:
    659
    Адреса:
    лембург
    Дякую ....ще буду дуже вдячний на рахунок цеї гільзи вроді по розміру птр але калібр за великий??
     

    Images:

    20211223_155610.jpg
    20211223_155633.jpg
    20211223_155658.jpg
    Егор Задорожный подобається це.
  6. Хейль

    Хейль General-major

    Повідомлення:
    6.310
    Адреса:
    Україна
    Невже важко вказати розміри!?
    НС-23 та НР-23, післявійна https://patronen.su/index.php?action=gallery;sa=view;id=1655
     
    Останнє редагування: 23 гру 2021
    SergZSK, duke6kirill, grek68 та ще 1-му подобається це.
  7. бандера1

    бандера1 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    98
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    183
    Повідомлення:
    659
    Адреса:
    лембург
    Дякую......Цікаво навіщо з них шмаляли в 53тьому?
     
  8. Dead Мазай

    Dead Мазай Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    176
    Адреса:
    UA
    Здравствуйте.Пушка авиационная,стояла много лет на разных моделях самолётов.Так что вариантов "шмаляния" много,основной-учебные стрельбы.
     
    SergZSK, minitarn3838 та Егор Задорожный подобається це.
  9. бандера1

    бандера1 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    98
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    183
    Повідомлення:
    659
    Адреса:
    лембург
    Зрозуміло дякую..
     
    Егор Задорожный подобається це.