Казанок на визначення

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Schtorch, 17 гру 2021.

  1. Schtorch

    Schtorch Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    253
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    508
    Повідомлення:
    2.089
    Адреса:
    Захід
    Вітаю. Прошу підказати по казанку. Наче німець, але колір не той, та і слідів використання нема. Таким дістався.
     

    Images:

    IMG-95388284028c81c083d4bc31c38456b9-V.jpg
    IMG-997c46cbcfcf3260723a4ec8b651ea43-V.jpg
    IMG-ab8091a10245144b73370ecc149ea942-V.jpg
    IMG-3ec8753ff38720132abd556126fdf509-V.jpg
    IMG-550e5044b11a5a7d8ec2115e536a9815-V.jpg
    IMG-18b39c52f44a74d62ebabd1a6851e024-V.jpg
    IMG-f93994ef56619394a9a7a28cc1e9fc46-V.jpg
    IMG-0414b015a3348e011e27242e1bcd4b29-V.jpg
    IMG-3e67a5c44ed6fda3c12dd9785c8e469c-V.jpg
    IMG-499d4e83e1880bb730159f1208432713-V.jpg
    Oprishok, Мансур Львович, TarASha та 2 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Цинк.дві самопал ні заготовки алюміній, походу з якогось ящика, бо видно грунтовку червону.
      450 грн.
    2. Предложу половинку жетона Organisation Todt 3й Рейх
      1000 грн.
    3. Предложу половинку жетона связист 3й Рейх
      600 грн.
    4. Лоз капсула ркка оригінал, не репліка. Матеріал бакеліт, клейма всередині кришки. Вкладиш чистий, к...
      500 грн.
    5. Предложу жетон 3йРейх
      1300 грн.
  3. Woldemar M.

    Woldemar M. Oberst

    Повідомлення:
    4.220
    Адреса:
    Bessarabien
    Приветствую. Котел немец, 42 год. Да и окрас тоже немецкий.

    С ув.
     
    SergZSK, Oprishok, grek68 та 6 іншим подобається це.
  4. Schtorch

    Schtorch Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    253
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    508
    Повідомлення:
    2.089
    Адреса:
    Захід
    Вітаю. Думаю, щоб якась репарація не була, бо потім доказуй що "не верблюд"...
     
    Oprishok та Woldemar M. подобається це.
  5. sergeyk2

    sergeyk2 General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    107
    Лоти
      на продажу:
    15
      продані:
    213
    Повідомлення:
    13.139
    Адреса:
    г. Киев
    Шикарный котёл :smile_12:, не переживайте, всё с ним Ок.
    В продаже будет ?
     
    Василь Дятлов, SergZSK, Oprishok та 4 іншим подобається це.
  6. R@Mzes

    R@Mzes Oberstleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    60
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    139
    Повідомлення:
    3.337
    Адреса:
    Житомир, Сурина гора
    Репарація - це післявійна. У вас котел і кришка на одному клеймі - 42 рік.
     
    SergZSK, adlerhaus, Oprishok та 2 іншим подобається це.
  7. grek68

    grek68 General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    25
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    35
    Повідомлення:
    7.507
    Адреса:
    Сумская обл. Конотоп
    добавлю по производителю
    ZPStZ Zieg-,Press-und Stanzwerk GmbH, Zwintschöna bei Halle
     
    SergZSK, Oprishok, R@Mzes та 6 іншим подобається це.
  8. Volodimir_S

    Volodimir_S Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    144
    Woldemar M. та Schtorch подобається це.
  9. Demus

    Demus Leutnant

    Повідомлення:
    2.070
    Адреса:
    Запорожье, Украина.
    При чем тут этот хлам?И котел тс уже перепродают здесь, и на вилке.
     
    Woldemar M. та Schtorch подобається це.
  10. Volodimir_S

    Volodimir_S Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    144
    Так аферистів кругом вистачає і від цього нікуди не дітися.
    Просто на фото при виставлені оголошення чи у випадку коли хтось просить додаткове фото треба ставити водяний знак з нікнеймом користувача, це вже відсіє частину таких аферистів.