Питання по СШ 36 (без фото)

Тема у розділі 'СРСР до 1945 року', створена користувачем Толык, 29 лис 2021.

  1. Толык

    Толык Oberleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    55
    Повідомлення:
    1.603
    Адреса:
    Полісся
    Доброго дня, шановні!
    На днях братія підняла дві СШ 36, при мені. В обох всередині були гумові пористі мочалки, підшоломники згнили. Сфотографувати не здогадавсь тоді, перепрошую. Підкажіть, будь ласка, це бійці самі вкладали, щоб в голову не бомкало, чи комлектувалась так?
     
    minitarn3838 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Оригінал, в гарному стані, без сколів та тріщин. Цікаве підглазурне клеймо зі зміщенням. Іншого тако...
      1550 грн.
    2. Вилка німецька для цивільних з клеймом виробника на війну до 1945 року. Нержавійка, непоганий стан.
      250 грн.
    3. Все, як на фото. В гарному колекційному стані. Клеймо підглазурне від відомого у Рейху виробника. Фі...
      1900 грн.
    4. Предлагается кувшин под реставрацию.Есть клеймо
      850 грн.
    5. До вашої уваги вилка з нержавіючої сталі, що входить до складу польового набору столових приладів Ве...
      1500 грн.
  3. Woldemar M.

    Woldemar M. Oberst

    Повідомлення:
    4.220
    Адреса:
    Bessarabien
    Приветствую. Губка внутри родная - так положено.

    Вот на примере моего шлема:
     

    Images:

    P11129-110753(1)(1).jpg
    P11129-110835.jpg
    P11129-110816.jpg
    P11129-110946.jpg
    forencic, grek68, Edles та 3 іншим подобається це.
  4. Толык

    Толык Oberleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    55
    Повідомлення:
    1.603
    Адреса:
    Полісся
    Дякую! Бо форма досить таки не звична, тому так і подумав
     
    Woldemar M. подобається це.
  5. Woldemar M.

    Woldemar M. Oberst

    Повідомлення:
    4.220
    Адреса:
    Bessarabien
    Не сразу прочитал, про середину. Смотрите: в пошлемник вшито 4 "бруска" губки. А на копаных шлемах какой формы губка была? Прям в середине, где вент.отверстие?
     
    Толык подобається це.
  6. Толык

    Толык Oberleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    55
    Повідомлення:
    1.603
    Адреса:
    Полісся
    Було по одній, довжина десь сантиметрів 20, ширина мабуть 8 - 10 посередині, і по краях мабуть 5. Це так, по пам'яті, бо взагалі тоді на них не звернув уваги
     
    Woldemar M. подобається це.
  7. Толык

    Толык Oberleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    55
    Повідомлення:
    1.603
    Адреса:
    Полісся
    І так, губка червоного кольору, як на Вашому фото
     
    Woldemar M. подобається це.