Штык с СВТ

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Basmach, 18 лис 2021.

  1. Basmach

    Basmach Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    103
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    187
    Повідомлення:
    3.784
    Адреса:
    Украина
    Всем доброго времени! Подскажите пожалуйста,сколько может стоить в таком состоянии? Ножны не мятые,пружины целые. Кнопку нужно разработать,будет рабочая! С ув
     

    Images:

    FC000406-5649-4E84-B0C6-2715BA025EA8.jpeg
    91A545BC-E8FC-4915-B0D9-3E007379128E.jpeg
    36729DEC-DA44-45E0-A41D-FD0891EECCAC.jpeg
    7AEFABB0-DFD8-4783-B6D3-26A08B8F714E.jpeg
    EFA2BDFA-FF12-40BB-A660-AD5093DA5DB9.jpeg
    938BD0A7-2560-47D2-ABD4-F22F469CE047.jpeg
    E2DAA3E5-7D5D-478E-8B9C-DAE42E65B3CE.jpeg
    8C7BEFA0-349D-4BC9-A7AB-2AA10B4C7916.jpeg
    FC8D9CF2-801A-4C37-B680-05FF80C7B18B.jpeg
    04DDAF97-35A6-4221-8148-80E0725CC3EC.jpeg
    Otryta, \Lisovik/ та den 7.62 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. До вашої уваги лот із частин зіпу для німецького кулемета MG34 копаний, підійде на полку для антураж...
      750 грн.
    2. Предложу бланк паспорта к макету пулемета MG-34. Бланк Балаклеевского ремзавода, чистый, незаполненн...
      200 грн.
    3. Дверца к "кексу" МГ-34/42, слегка почищена, читается клеймо "Hasag", клавиша дв...
      200 грн.
    4. Ручка переноса крупнокалиберного Browning 50 cal. Ленд-лиз. Коп по второй войне. Чищен, но покрылся...
      400 грн.
    5. Отправлю любой службой. Упаковка бесплатно.
      150 грн.
  3. \Lisovik/

    \Lisovik/ General-major

    Повідомлення:
    5.459
    Адреса:
    Лінія Арпада
  4. den 7.62

    den 7.62 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    408
    Адреса:
    Киевская область
    Доброго! Вітаю , справжній красень-все рідне! Трошки "накрасити губи "і буде супер.На мою думку старт 2000грн:beer:З Повагою, Денис
     
    Пенсионер58 та Basmach подобається це.
  5. Viktor S.

    Viktor S. Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    782
    Адреса:
    Ukraine
    до 100$
     
    Пенсионер58 та Basmach подобається це.
  6. PavelValereevich

    PavelValereevich Major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    142
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    246
    Повідомлення:
    6.312
    Адреса:
    украина
    от 2000
     
    Пенсионер58 подобається це.
  7. портовик 01011975

    портовик 01011975 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    +-2000 гр. Имхо.
     
    Пенсионер58 подобається це.
  8. vrostoka

    vrostoka Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    3.185
    Адреса:
    Украина
    Зробити передпродажну підготовку,і буде дороще озвучениї цифр,тільки без фонатизму.
     
    Пенсионер58 подобається це.
  9. Basmach

    Basmach Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    103
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    187
    Повідомлення:
    3.784
    Адреса:
    Украина
    Всм спасибо! Тему можно закрыть! С уважением
     
    портовик 01011975 подобається це.
  10. Opri_ori

    Opri_ori Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    108
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    309
    Повідомлення:
    675
    Адреса:
    РЕЙХ
    https://reibert.info/lots/shtyk-svt.786739
    Аук показав реальну ціну. Навіть 2000 не витягнув,не те що 2000+. Хочеться дорожче то фіксована ціна і чекайте покупця довго й нудно.
     
  11. Пенсионер58

    Пенсионер58 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    86
    Лоти
      на продажу:
    4
      продані:
    128
    Повідомлення:
    1.579
    Адреса:
    Магадан
    Странно только, что продавец поставил блиц и сразу забрали... Думаю, камрады правы - вытянул бы 2000 запросто!:p:beer: