Передняя часть рамы на определение

Тема у розділі 'Техніка та важке озброєння', створена користувачем Гидемопосан, 2 сер 2021.

  1. Гидемопосан

    Гидемопосан Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    59
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    134
    Повідомлення:
    270
    Адреса:
    Харьков
    Доброго времени суток. Подскажите пожалуйста.. К какой машине принадлежало. За ранее благодарен
     

    Images:

    IMG_20210802_062808.jpg
    IMG_20210802_062826.jpg
    IMG_20210802_062837.jpg
    IMG_20210802_062849.jpg
    IMG_20210802_062855.jpg
    Тумба-юмба подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Каток Sd.Kfz.6
      1000 грн.
    2. 750 грн.
    3. До вашої уваги Центральна Приборна Панель Управління Танка “Valentine” - «Валентайн» Предмет був...
      20500 грн.
    4. Працює. Весь комплект на продаж. Нічого не розбиваю окремо! Прокладка є. Все ок,на фото..
      52000 грн.
    5. З болота.В лоті тільки кришка.
      300 грн.
  3. Фонарь

    Фонарь Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    22
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    105
    Повідомлення:
    277
    Адреса:
    Харьковская обл
    поперечина рамы зис-5
     

    Images:

    IMG_20211019_192914.jpg
    Останнє редагування: 19 жов 2021
    Тумба-юмба, gall 83, 19Бродяга72 та 3 іншим подобається це.
  4. Гидемопосан

    Гидемопосан Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    59
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    134
    Повідомлення:
    270
    Адреса:
    Харьков
    Спасибо за помощь в определении
     
    gall 83 та Фонарь подобається це.
  5. nex92

    nex92 Oberst

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    42
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    100
    Повідомлення:
    4.029
    Адреса:
    Шмурдленд
    В продаже будет?
     
    Гидемопосан та gall 83 подобається це.
  6. Гидемопосан

    Гидемопосан Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    59
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    134
    Повідомлення:
    270
    Адреса:
    Харьков
    Добрый день. Если Вам надо высталю. Или пишите в личку договоримся
     
    gall 83 подобається це.