Тыльник?

Тема у розділі 'Стрілецька зброя та її фрагменти', створена користувачем Vesel'chak, 13 вер 2021.

  1. Vesel'chak

    Vesel'chak Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    871
    Адреса:
    Мена
    Доброго времени суток, камрады.
    Попалась такая штука, очень я сомневаюсь, что это сабж, но хотелось бы уточнить. Сопутка - настрел советов по Советско-Польской 1920, ну и немного маузеров по тому же периоду и ВМВ тоже трошки.. В инете просмотрел, визуально ничего не подходит..
    Размер 130мм (90мм до узкой части) длина, 40мм ширина.
     

    Images:

    IMG_20210913_131302_627.jpg
    IMG_20210913_131656_179.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Ложевая пружина, клеймо молоток , есть корозия на цилиндрическом штоке. Пересыл лота новой почтой -...
      500 грн.
    2. 400 грн.
    3. Рама бердан з рештками усм
      250 грн.
    4. 12 калібр, все інше на фото. Із недоліків, курки. Один рідний, підварювався раніше, другий рідний, л...
      15000 грн.
    5. (в наявності 3 шт.)
      Пружина новоробна,якісна. В лоті 1шт.
      350 грн.
  3. 1985demon66

    1985demon66 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    8
    Повідомлення:
    1.711
    Адреса:
    Черкасская обл. Белозерье
    Я на мене розіннутий завіс з ящика якогось
     
    az23, Мансур Львович, комотд та 2 іншим подобається це.
  4. \Lisovik/

    \Lisovik/ General-major

    Повідомлення:
    5.459
    Адреса:
    Лінія Арпада
    Логічно...
    upload_2021-9-15_5-26-51.jpeg [​IMG][​IMG][​IMG]
     
    Otryta, Vesel'chak, Мансур Львович та ще 1-му подобається це.