Тыльник?

Тема у розділі 'Стрілецька зброя та її фрагменти', створена користувачем Vesel'chak, 13 вер 2021.

  1. Vesel'chak

    Vesel'chak Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    871
    Адреса:
    Мена
    Доброго времени суток, камрады.
    Попалась такая штука, очень я сомневаюсь, что это сабж, но хотелось бы уточнить. Сопутка - настрел советов по Советско-Польской 1920, ну и немного маузеров по тому же периоду и ВМВ тоже трошки.. В инете просмотрел, визуально ничего не подходит..
    Размер 130мм (90мм до узкой части) длина, 40мм ширина.
     

    Images:

    IMG_20210913_131302_627.jpg
    IMG_20210913_131656_179.jpg
    1. (в наявності 2 шт.)
      Пакування за МІЙ кошт.
      620 грн.
    2. Вашему вниманию ММГ ТТ-33 выпущенного в 1943-м году, деактива “Балаклея”. Деактив "Балаклея&quo...
      41000 грн.
    3. ММГ револьвера Наган 1942г ( Укрпошта ), на одном номере. Полностью функционален. Нечастый год. Родн...
      18000 грн.
    4. (в наявності 5 шт.)
      Оригинал Новый
      100 грн.
    5. Магазин ствол Р.08. Нарізів немає. Зняті. Нібито оригінальний
      950 грн.
  2. 1985demon66

    1985demon66 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    8
    Повідомлення:
    1.711
    Адреса:
    Черкасская обл. Белозерье
    Я на мене розіннутий завіс з ящика якогось
     
    az23, Мансур Львович, комотд та 2 іншим подобається це.
  3. \Lisovik/

    \Lisovik/ General-major

    Повідомлення:
    5.459
    Адреса:
    Лінія Арпада
    Логічно...
    upload_2021-9-15_5-26-51.jpeg [​IMG][​IMG][​IMG]
     
    Otryta, Vesel'chak, Мансур Львович та ще 1-му подобається це.