Что за гильза?

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Major Jack, 30 сер 2021.

  1. Major Jack

    Major Jack Schütze

    Повідомлення:
    3
    Адреса:
    Івано - Франківськ
    Помогите определить.
     

    Images:

    IMG_20210830_195457.jpg
    IMG_20210830_195536.jpg
    IMG_20210830_195600.jpg
    IMG_20210830_195615.jpg
    Учень подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Лісний коп Є рухомі частини
      700 грн.
    2. Гильза 76мм из песка. Есть клейма и надпись
      500 грн.
    3. Ровна,без тріщин,вмятин. Клейма,все по родні.
      1000 грн.
    4. Ммг макет 37мм бронебійного снаряду до німецької гармати пак35/36. Не стріляний. В гарному стані. На...
      200 грн.
    5. Макет снаряда от сорокопятки Бронебойный
      400 грн.
  3. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    22
    Повідомлення:
    10.505
    Адреса:
    Украина
    А другий торець гільзи можна глянути ? А то він якийсь дивний.
    Якісь обгризені залишки аля гільзи можливо манліхера.
     
    grek68 та Учень подобається це.
  4. votaga

    votaga General-leutnant

    Повідомлення:
    30.360
    Может охотники мосю переделывали.
     
    Мансур Львович та valerka подобається це.
  5. ArtBorsuk

    ArtBorsuk General-major

    Повідомлення:
    6.351
    Адреса:
    Karpatia
    Швидше мадярський манліхер 8х56 пізніх років випуску (коли клеймо вже не ділили на 4 частини)... але може таки якісь залишки клейма є ?
     
    Мансур Львович подобається це.
  6. Ходер

    Ходер Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.947
    Адреса:
    Україна
    в РИ делали патроны для трофейных винтовок без маркировок....с таким "тюнингом" он в патронник не войдёт
     
    Мансур Львович та ArtBorsuk подобається це.
  7. minitarn3838

    minitarn3838 Oberst Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    54
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    101
    Повідомлення:
    30.224
    Адреса:
    Украина
    Мосю наверное выбивали с патронника.....шомполом.
     
    ASKOT1, Мансур Львович та votaga подобається це.
  8. Major Jack

    Major Jack Schütze

    Повідомлення:
    3
    Адреса:
    Івано - Франківськ
    IMG_20210831_115244.jpg IMG_20210831_115208.jpg
     
    ASKOT1 подобається це.
  9. Major Jack

    Major Jack Schütze

    Повідомлення:
    3
    Адреса:
    Івано - Франківськ
    Внутри металлическая вставка. Пробовал выковырять внутренности, без поломки гильзы нет возможности. Гильза довольно тяжелая. Похоже на какой-то вышибной патрон. Клейм нету никаких.
     
    ArtBorsuk подобається це.
  10. 1985demon66

    1985demon66 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    8
    Повідомлення:
    1.711
    Адреса:
    Черкасская обл. Белозерье
    Не здивуюся, що коли ви її таки роздерете, то знайдете й горловину, й денце від кулі, й втрамбованний в усмерть порох
     
    ASKOT1 подобається це.