Самооборона. Принципы, техника, оружие, боеприпасы.

Discussion in 'Вогнепальна зброя та боєприпаси' started by Yuber, Nov 19, 2020.

  1. Tankman_htu

    Tankman_htu Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    0
    Messages:
    306
    Location:
    м. Київ
    Бачить Бог, щиро намагався:

     
    1. Насадка Парадокс для Сайга 20 Калібр 20 СОК20-0-15 Загальна довжина 105 мм Нова
      3500 грн.
    2. Новый, заводской удлинитель-насадка для гладкоствольного ружья АRmsan A612 в 12калибре, имеется Внут...
      2500 грн.
    3. Новоробний гвинт для піджиму цівки з стволом. (з'єднувальний), для гладкоствольної помпової руш...
      200 грн.
    4. Приклад на Иж 27 или МР 27. Дерево орех.Тыльник оригинальный . Новое .
      4700 грн.
    5. Тильник Байкал СССР
      100 грн.
  2. Tankman_htu

    Tankman_htu Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    0
    Messages:
    306
    Location:
    м. Київ
    Повторюю:

     
  3. Serhiygr

    Serhiygr Stabsfeldwebel

    Messages:
    1,968
    Location:
    Kyiv
    Выше он писал что 308го хватает только на 1к метров, а кридмором уже 1.2. +200м подхода в самообороне думаю очень важно иметь:D
     
    АЛЕКСЕЕВ likes this.
  4. Tankman_htu

    Tankman_htu Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    0
    Messages:
    306
    Location:
    м. Київ
    Це все іграшки.
    А ось це - ґрунтовний підхід до самооборони:

    https://zn.ua/WORLD/v-hermanii-pens...ank-pantera-oshtrafovali-na-250-000-evro.html


    ;) :D
     
  5. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Messages:
    3,567
    Location:
    Україна
    то в теоретиків з макиними стрільцями 308 на 1км, у реальності він прописаний до 800м максимум, причому в Настанові - одна строчка з ТТХ "відстань ефективного вогню по груднійцілі = 800м". Все що далі - беріть 338, або 12,7 та не видєлуйтесь. :)
     
    007 Стрелок and Otryta like this.
  6. Yuber

    Yuber Leutnant

    Messages:
    6,301
    Location:
    г.Днепр
  7. АЛЕКСЕЕВ

    АЛЕКСЕЕВ Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    6
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    16
    Messages:
    30,616
    Location:
    Украина
    :D, как раз то что нужно для самообороны, жаль что нет в калибре 6,8, а то мы бы пообсуждали, какой из этих калибров больше для этого подойдет...."ну то такэ" главное что то написать :D
     
    Last edited: Aug 11, 2021
    Yuber likes this.
  8. Yuber

    Yuber Leutnant

    Messages:
    6,301
    Location:
    г.Днепр
    Ось думка ще одного "макиного стрільця":
    Стосовно 308-го калібру, то у збройні сили активні купують гвинтівки зразка НАТО від українського виробника, які вже майже замінили радянські СГД.
    «Прийнято на озброєння гвинтівка UAR-10, це напівавтомат, та болтова гвинтівка UBR-008. Максимальна ефективна дальність їхньої роботи – 800 метрів, до 1000 метрів», – розповідає інструктор зі снайпінгу ЗСУ.
    https://www.radiosvoboda.org/a/snaipery-donbas-ukraina-rossiya/31125085.html

    Ну зрозуміло ж, що нічому путящому ті горе-інструктори "макині стрільці" не можуть навчити бійців ЗСУ!:D
     
  9. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Messages:
    3,567
    Location:
    Україна
    Порадь тому "інструктору" вивчити матчастину і профільні підручники. Займання посади "інструктор" ще не означає, що то фахівець.
    Нехай возьме Настанову від гвинтівки VPR-308, котрі видавали в 14му, і прочитає там на обох мовах (якщо він знає англійську). Також нехай возьме підручник і тж прочитає різницю між відстанню ефективного вогню та прицільною дальністю.

    Більше лікбезом слонів не займаюсь.
    Ой, згадав одного "інструктора", котрого зі снайперської школи за бухалово вигнали, я його ще в 15му знав - теж бухав і 3х слів не міг до купи скласти, але ж мало не рік був "інструктором" в ЗСУ. )))
     
    Last edited: Aug 11, 2021
  10. 007 Стрелок

    007 Стрелок Stabsfeldwebel

    Messages:
    734
    Location:
    У Черного моря.
    С 20' стволом и оптикой 10-50х56!!!
     
  11. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Messages:
    3,567
    Location:
    Україна
    це щоб на 10м не промазати )))
     
    Serhiygr and 007 Стрелок like this.
  12. Tankman_htu

    Tankman_htu Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    0
    Messages:
    306
    Location:
    м. Київ
    Здається, ми стикнулися з класичним випадком "А какая разница" !
    Самооборона, цивільна оборона, маневрова оборона, протидесантна оборона, протикосмічна оборона і .....
    "А какая разница?!" Ключове слово оборона, тому 6,5-6,8 руліт! :D:D

    А ще краще НСВ, ні ... ДШК! (На жаль "Пантеру" у квартиру у багатоповерхівці то не затягнеш). Ото посамообороняємось!
    :D
     
  13. Yuber

    Yuber Leutnant

    Messages:
    6,301
    Location:
    г.Днепр
    Повторю своє запитання:
     
  14. Serhiygr

    Serhiygr Stabsfeldwebel

    Messages:
    1,968
    Location:
    Kyiv
    потому что болт и самооборона как-то не очень стыкуются
     
  15. Yuber

    Yuber Leutnant

    Messages:
    6,301
    Location:
    г.Днепр
    Во-первьіх, єто не совсем так. Если обьічной двудулкой можно самообороняться, то болтом и подавно. Во-вторьіх, карабиньі калибра 6,5 Кридмур вьіпускают не только в болтовом, но также и в исполнении п/а.
     
    Last edited: Aug 11, 2021
  16. Serhiygr

    Serhiygr Stabsfeldwebel

    Messages:
    1,968
    Location:
    Kyiv
    Вилкой вроде как тоже можно самообороняться, но я всё-таки предпочитаю сайгу7 под кроватью
     
  17. Tankman_htu

    Tankman_htu Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    0
    Messages:
    306
    Location:
    м. Київ
    Справа саме в тому, що протягом всієї теми не однонаразово розжовувалося, що ЦІ калібри у умовах населеного пункту в умовах мирного часу є занадто потужними і можуть нанести шкоду як мінімум стрільцю та членам його родини (рикошети), так й повністю випадковим людям (у сусідніх квартирах, будинках, на вулиці).
    А ви тут пропонуєте обговорювати ще більш потужний боєприпас.
    "Джон Уік", звичайно чудовий фільм у своєму жанрі, але у житті трохи по іншому.
     
    АЛЕКСЕЕВ likes this.
  18. 007 Стрелок

    007 Стрелок Stabsfeldwebel

    Messages:
    734
    Location:
    У Черного моря.
    Он в Таран тактикал тренеровался.



     
  19. Tankman_htu

    Tankman_htu Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    0
    Messages:
    306
    Location:
    м. Київ
    Кіану Рівс у своєї справі профі. У тому сенсі, що до справи кіноактора підходить грунтовно і намагається вжитися у роль максимально реалістично. Тому набуває тих навичок, які дозволяють йому підвищувати професійність. Але... сценарій і сюжет конкретного фільму, не зважаючи на його видовищність, далекі від реальності.
     
  20. АЛЕКСЕЕВ

    АЛЕКСЕЕВ Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    6
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    16
    Messages:
    30,616
    Location:
    Украина
    По большому счету "самообороняться" можно вообще всем, что под руку попадется, и писать об этом в этой теме, и докажите потом что это не относиться к самообороне:D
     
  21. Yuber

    Yuber Leutnant

    Messages:
    6,301
    Location:
    г.Днепр
    Не зовсім так. Сказане Вами відноситься, перш за все, до калібру 7,62мм. Щодо 5,56мм думки кардинально відрізняються. Тож, можливо, калібр 6,5мм, за певних умов, може бути золотою серединою поміж ними?
     
  22. Serhiygr

    Serhiygr Stabsfeldwebel

    Messages:
    1,968
    Location:
    Kyiv
    Опять же, какого 7.62? Х25, х39,х51, х54 или х63?
     
  23. web2rr

    web2rr Oberfeldwebel

    Messages:
    474
    Location:
    web2rr@gmail.com
    Дашка - це саме те, що потрібно для самозахисту, там від одного вихлопу всі порозбігаються
     
  24. Yuber

    Yuber Leutnant

    Messages:
    6,301
    Location:
    г.Днепр
    Очевидно, что все из перечисленньіх калибров будут иметь избьіточную єнергетику для СО в мирное время в городских условиях.
     
  25. Tankman_htu

    Tankman_htu Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    0
    Messages:
    306
    Location:
    м. Київ
    Ви проведіть експерімент:
    Розвісьте мішені у якомусь бетонному гаражі, постріляйте по них з 5,56 (5,45). Саме попрактикуєтеся застосуванню цього калібру у замкненому просторі (Бажано без наушників/ берушів - їх ніколи буде шукати/одягати в разі нападу; і з болтовиком, мінімум 16" - він же "непогано підходить" для СО).
    Невеличке "але"! На всяк випадок залиште родині заповіт. Так, на всяк випадок...
    А потім можна буде продовжити дискусію, вже спираючись на ваш особистий досвід.