Баг аукциона

Тема у розділі 'Питання по роботі аукціону REIBERT', створена користувачем DarkElf, 27 лип 2021.

  1. Гельґі

    Гельґі Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    221
    Лоти
      на продажу:
    110
      продані:
    501
    Повідомлення:
    1.557
    Адреса:
    am linken Ufer
  2. Цікаві лоти

    1. Выставлена на обсуждение:https://reibert.info/threads/tarelka-fajansovaja-kuznecov-k-p-m-d.1213909/...
      550 грн.
    2. По фото
      3100 грн.
    3. Чайник солдатський РІА 7 л важкий мідний, полковий, все рідне(кришка, ручка), можна використовувати...
      3625 грн.
    4. Оригінал. Матеріал - алюміній. Габарити видно по фото. Гарний стан. Рідкісна річ. Можна користуватис...
      845 грн.
    5. Все, як на фото. Судячи з дизайну, вироблена в кінці 19, максимум напочатку 20 століття у Німеччині....
      1420 грн.
  3. borik

    borik Leutnant

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1661
    Лоти
      на продажу:
    11
      продані:
    3.638
    Повідомлення:
    9.059
    Так это теперь ,так отображаются лоты у других пользователей! (Свои ещё можно посмотреть "в старом отображении", просто списком)
    Ну а у этого камрада, на аукционе ,вообще ничего не выставлено.

    Или причина в другом?
     
  4. Гельґі

    Гельґі Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    221
    Лоти
      на продажу:
    110
      продані:
    501
    Повідомлення:
    1.557
    Адреса:
    am linken Ufer
    У того камрада на продаже пять лотов https://reibert.info/members/1212.241002/
    ,а закидывает на страницу Arny2 https://reibert.info/members/arny2.1212/
     
    borik подобається це.
  5. borik

    borik Leutnant

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1661
    Лоти
      на продажу:
    11
      продані:
    3.638
    Повідомлення:
    9.059
    Гельґі подобається це.
  6. Artem

    Artem Адміністратор

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    225
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    367
    Повідомлення:
    13.779
    Гельґі та borik подобається це.
  7. marlboro-cv

    marlboro-cv Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    296
    Адреса:
    Чернівці
    Гельґі та borik подобається це.
  8. marlboro-cv

    marlboro-cv Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    296
    Адреса:
    Чернівці
    проблему устранил
     
    Гельґі та borik подобається це.
  9. Вітаю. Жінка сьогодні приїхала і хотіла виставити лоти на аукціон, але не змогла фотки в тему вставити це вже другий раз коли вона не може виставити нові лоти. Писалося при загрузки файла возникли проблеми і ще писалося ошибка загрузкі файла. І це вже не вперше в неї таке,раньше не було такого, пишу бо реакції ноль.
     
  10. Artem

    Artem Адміністратор

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    225
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    367
    Повідомлення:
    13.779
    Попробуйте почистить кеш в браузере и перезагрузит его.
     
    borik подобається це.
  11. Ще б знати що воно таке те кеш і др.
     
  12. Artem

    Artem Адміністратор

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    225
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    367
    Повідомлення:
    13.779
    Какой у вас браузер?
    P.S. Попробуйте его пока просто перезагрузить - закрыть и потом открыть.
     
  13. в неї опера скажу їй як приїде на тій неділі.
     
    Artem подобається це.
  14. Artem

    Artem Адміністратор

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    225
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    367
    Повідомлення:
    13.779
    borik подобається це.
  15. путник1971

    путник1971 Gefreiter

    Повідомлення:
    332
    Адреса:
    Украина
    Доброго дня! Підскажить, будь ласка, де можно отримати інфу про відправку лота. Оплатив, а відправки немає. Доступ до відправника обмежений. Дякую!
     
  16. borik

    borik Leutnant

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1661
    Лоти
      на продажу:
    11
      продані:
    3.638
    Повідомлення:
    9.059
    Приветствую!
    Если на аукционе купили, то тут должна появится запись
    https://reibert.info/auction-history/purchases?completed=1&status=send
    https://reibert.info/auction-history/purchases?completed=1&status=take&version=new
    А на отправку ,Продавцу даётся 5 дней, после Вашей оплаты и отметки в лоте "Оплатил"
     
  17. путник1971

    путник1971 Gefreiter

    Повідомлення:
    332
    Адреса:
    Украина
    В очікуванні отримання нічого немає. Мене просто насторожує те, що не можу написати продавцю. ВІн обмежив доступ.. Як щоб був якісь звязок, то не переживав. Дякую за відповідь.
     
    borik подобається це.
  18. borik

    borik Leutnant

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1661
    Лоти
      на продажу:
    11
      продані:
    3.638
    Повідомлення:
    9.059
    А в лоте, если нажать на Ник /Аватар Продавца, нет пункта"Начать переписку"? Что бы Вы могли написать Продавцу?
    Ну а если сроки не прошли, то мог ещё и не отправить. Если, в установленный срок не отправит, автоматически в лоте будет создан Диспут и подключается Модератор
     
    Artem подобається це.
  19. путник1971

    путник1971 Gefreiter

    Повідомлення:
    332
    Адреса:
    Украина
    Немає почати переписку. Написано що контакти обмежені.
     
    borik подобається це.
  20. путник1971

    путник1971 Gefreiter

    Повідомлення:
    332
    Адреса:
    Украина
  21. путник1971

    путник1971 Gefreiter

    Повідомлення:
    332
    Адреса:
    Украина
    Поки виглядає так.
     
    borik подобається це.
  22. Artem

    Artem Адміністратор

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    225
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    367
    Повідомлення:
    13.779
    На странице лота сверху написано, что он должен отправить лот до 09.08.2021, то есть у него есть еще два дня на отправку лота.
    А связаться с ним вы можете по клику на аватарке, а дальше по ссылке "Начать переписку".
     
    borik подобається це.
  23. путник1971

    путник1971 Gefreiter

    Повідомлення:
    332
    Адреса:
    Украина
    Дякую! Тільки з аватарки вдалося написати. До сьогодні було написно що власник обмежив доступ. Всім дякую за допомогу.
     
    Artem та borik подобається це.
  24. partizan132

    partizan132 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    423
    Приветствую.Выиграл 4 лота.Но не высветилась надпись " У вас есть неоплаченные лоты".Захожу в "Мои покупки, ожидающие оплаты" а там такая картина ожи.jpg
     
  25. marlboro-cv

    marlboro-cv Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    296
    Адреса:
    Чернівці
    у вас есть ссылки на эти лоты?
     
  26. partizan132

    partizan132 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    423