Бритва Solingen

Тема у розділі 'Знахідки', створена користувачем Чародій, 18 лип 2021.

  1. Чародій

    Чародій Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    15
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    28
    Повідомлення:
    505
    Адреса:
    Від Сяну по Кавказ, Кривий Ріг
    Подскажите пожалуйста, послевоенная или до 1945?

    IMG_20210718_202324.jpg IMG_20210718_202330.jpg IMG_20210718_202336.jpg
     

    Images:

    IMG_20210718_202342.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. До вашої уваги кружка для чаю офіцерської столовой вермахту. Тавро Bavaria 1942 - У лоті тільки чаш...
      4400 грн.
    2. Вилка Вермахт. Состояние по фото. Материал-нерж. Есть клеймо.
      1250 грн.
    3. До Вашої уваги Тарілка під перші страви, зі столовой для составу бійців Wehrmacht. Тавро підглазурне...
      1500 грн.
    4. Тарілка вермахт під перше виробника Альтвасер. Непоганий стан.
      2000 грн.
    5. Котелок мідний старовинний вінтажний виробництва Франціі Не тече. Вага 415 гр.
      650 грн.
  3. Дід Свирид

    Дід Свирид Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.831
    Доброго.

    Почитайте тут https://britva.ru/forum/viewtopic.php?t=1278 щодо фірми Daniel Peres GmbH & Co.
    Блін, заснована щє у 1792, працює і донині.

    Ваша, мені так здається, 20-30-х років 20 ст.
    Можете у Гуглі просто набрати "бритва D.Peres" і на вкладинці "картинки" пошукати свою.
     
    Nicholas Fiore, Чародій, kyltic та ще 1-му подобається це.
  4. Чародій

    Чародій Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    15
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    28
    Повідомлення:
    505
    Адреса:
    Від Сяну по Кавказ, Кривий Ріг
    Просто на днях купил. Продавец говорил, что привёз его дед из Берлина. На всякий случай, выставил на определение
     
  5. Дід Свирид

    Дід Свирид Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.831
    Ну у продавцов всегда так: если дед - то "из Берлина", если бабка - то обязательно у СС-мана сперла... ну и т.п. вариации брехни.
    Бритва действительно довоенная. А уж как сюда попала - хз.
     
    Поліщук, NORVEG, Kirill1036 та ще 1-му подобається це.