Проект Закону «Про обіг цивільної зброї та боєприпасів до неї»

Discussion in 'Українська асоціація власників зброї' started by zbroya.info, Feb 20, 2020.

  1. ViktorKux

    ViktorKux Oberstleutnant

    Messages:
    3,072
    Location:
    Ukraine
    9 грн как и раньше . С УВ
     
    1. Новый, заводской удлинитель-насадка для гладкоствольного ружья АRmsan A612 в 12калибре, имеется Внут...
      2500 грн.
    2. Гвинти кріплення лобовой частина на ТОЗ 34. Нові
      800 грн.
    3. Шановне панство, пропоную на продаж барабанний магазин на 20 набоїв 12 калібру для турецьких рушниць...
      5500 грн.
    4. Зовнішній напівчок для мисливського напіавтомата Алтай 12калібр дульна насадка М новий
      800 грн.
    5. Цевье на Тоз34р. Новое. Материал орех.
      1700 грн.
  2. alekaho100

    alekaho100 Obergefreiter

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Messages:
    57
    Location:
    ua
    Спс. Это риал?
     
  3. ViktorKux

    ViktorKux Oberstleutnant

    Messages:
    3,072
    Location:
    Ukraine
    Конечно , даже образец квитанции есть в теме про разрешиловку или в интернете . С УВ
     
  4. ViktorKux

    ViktorKux Oberstleutnant

    Messages:
    3,072
    Location:
    Ukraine
    Вот .с УВ
    upload_2021-4-25_18-35-18.png
     
  5. alekaho100

    alekaho100 Obergefreiter

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Messages:
    57
    Location:
    ua
    А по времени скоко делать? Може е гдесь то написано , ссыл
     
  6. alekaho100

    alekaho100 Obergefreiter

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Messages:
    57
    Location:
    ua
    Нинашол(((
     
    ViktorKux likes this.
  7. ViktorKux

    ViktorKux Oberstleutnant

    Messages:
    3,072
    Location:
    Ukraine
    По закону после подачи Всех документов не более месяца . С УВ
     
  8. alekaho100

    alekaho100 Obergefreiter

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Messages:
    57
    Location:
    ua
    Вот ьоко прочитал что в эдыном держпортали надання админплслуг можно оформить разреш на ношениеo_O. Это ещё что и зачем?
     
  9. СергейМихалыч

    СергейМихалыч Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    28
    Messages:
    951
    Location:
    Центр
    Бросьте ссылку, где написано.
     
  10. Камча

    Камча Oberstleutnant

    Messages:
    3,020
    Location:
    Україна, м.Київ
    Ось так розумні люди кажуть
     
    _Alex_ likes this.
  11. Alex KS

    Alex KS Stabsfeldwebel

    Messages:
    589
    Location:
    Запоріжжя
    Ви називаєте розумним персонажа який розказує що він настільки проти продажу землі що готовий стріляти по тим хто за закон про продаж землі? У мене для вас погані новини. Це мудак який - або не знає законів економіки . Або свідомо захищає інтереси нинішніх латифундистів
     
    art.k and ViktorKux like this.
  12. Камча

    Камча Oberstleutnant

    Messages:
    3,020
    Location:
    Україна, м.Київ
    Коли віджимали техніку (не тільки власну, але і у ліщінгу) заганяли свою для загарбування чужого врожаю, коли закривали фермерів це була гарна новина та еталона економічна модель. Пан вперше почули про свавілля у аграрному секторі?
    P.S.
    З приводу юридичного казусу з окупованим Кримом це також латіфунгісти та економіка, чи пан недочув про що мова?
     
  13. Alex KS

    Alex KS Stabsfeldwebel

    Messages:
    589
    Location:
    Запоріжжя
    Дуже якісний контраргумент. Якщо свавілля- значить насеремо на права 7 мільонів власників землі.які більше 20 років не можуть повноцінно розпоряджатися своїм власним майном. А більше мільйона померло.Так і не дочекалися вступу у свої права.
    Тоді от вам мій аргумент. Зважаючи на свавілля і масове безкультур'я власників приватного автотранспорту на дорогах- треба заборонити вам безконтрольно.на свій розсуд сідати за кермо свого авто і їздити на ньому куди заманеться.без увєдомлєнія компетентних органів. А також продавати чи віддавати у тимчасове користування без контроля від держави. А то хєр вас зна.шо ви там собі можете начудити перебуваючи за кермом об'єкта підвищеної небезпеки. Як зазначено у ПДР.
    І якщо будете виявляти невдоволення- ще й з хатою ввести контроль з боку держави на право купити.продати чи обміняти. А то чьо ви от ето всьо? Як це без чинуш та розпоряджатися своїм майном?
     
    ViktorKux likes this.
  14. Камча

    Камча Oberstleutnant

    Messages:
    3,020
    Location:
    Україна, м.Київ
    Та що щ приводу аргументів спікера за юридичний казус с Кримом? Це теж як ПДР, евробляшне чі щось інше? Людські паї без згоди власників турнуть іншим ... оце економічна модель! Оце зелені такі евробляхі!
     
  15. Alex KS

    Alex KS Stabsfeldwebel

    Messages:
    589
    Location:
    Запоріжжя
    Не петляйте від головної теми і тези обговорення. Ви закинули ролик з спічем про нібито розумних людей які діло кажуть.
    Ці розумні люди у ролику спочатку кажуть нібито розумну річ про право громадянина застосовувати зброю для самозахисту. А потім починає нести діч про захист від продажу землі зі зброєю в руках під прапором Жюлії Володимирівни і т.д.
    На мій аргумент що це мудак.з переліком причин чому саме- ви почали висмикувати мілкі фрагменти і ситуації які нібито повинні схиляти чашку вагів на його користь.
    Так от. Змішуючи гівно і мед приблизно у рівних пропорціях - ви не отримаєте більше меду з трохи зміненим кольором. Ви отримаєте гівно.
    Далі. Абсолютно нецікаві ніякі юридичні розбори і моменти які висуваються від спікерів під прапором Жюлії Володимирівни. Це токсична популістка яка пиздила гроші гроші з бюджету коли це ще не було мейнстрімом у чинуш.
    Якщо ви являється прихильником цієї аферистки на довірі- дискусія чи встановлення істини з моєї сторони припиняється. Не бачу сенсу.
     
  16. Andrej0610

    Andrej0610 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    9
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
  17. Alexs90

    Alexs90 Feldwebel

    Messages:
    429
    Да какая разница, нормального закона без явного и умышленного ущемления власныкив не будет никогда! Мечтателям КС не дадут.
     
  18. Вячеслав Егоров

    Вячеслав Егоров Stabsfeldwebel

    Messages:
    1,335
    Location:
    Киев
  19. Фон Манштейн

    Фон Манштейн Feldwebel

    Messages:
    364
    Location:
    Украина
    Да видно с кацапами соревнуются кто дебильнее закон изобретет!
     
    Tayfun_U likes this.
  20. German Stein

    German Stein Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    6
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    13
    Messages:
    2,369
    Location:
    киев
    Немного нет так. Мы вроде бы пытаемся выйти из под их контроля, однако пути отхода у нас странные: методом глубокого заглядывания кацапам в 5 точку
     
    BravoLA and Tayfun_U like this.
  21. Sniperkiller

    Sniperkiller Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    92
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    173
    Messages:
    956
    Location:
    Украина
    А можно подробнее, что там придумали?
     
  22. art.k

    art.k Feldwebel

    Messages:
    1,185
    Location:
    Днепр
    Вангую, що на голосування він не потрапить. Не варто уваги.
     
  23. Alexs90

    Alexs90 Feldwebel

    Messages:
    429
    Тоже таки считаю, закон про зброю провален, а ета хрень в первую очередь подганялась под него.
     
  24. АЛЕКСЕЕВ

    АЛЕКСЕЕВ Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    6
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    16
    Messages:
    30,633
    Location:
    Украина
    Наверное, пусть уже остается все как есть, надежды на то, что придумают что то лучше, нет совершенно.....
     
  25. Alexs90

    Alexs90 Feldwebel

    Messages:
    429
    Вот именно!
     
    АЛЕКСЕЕВ likes this.