Вальтер

Discussion in 'Що це таке?' started by Nulz, Jul 6, 2021.

  1. Nulz

    Nulz Oberschütze

    Messages:
    13
    Location:
    Вінниця
    Доброго дня. Попалась друзям така штуковина - в інтернеті дивився наче Вальтер ПП але він там не один схожий. Прошу допомогти розібратися чи річ колекційна. На жаль затвор не рухається, тому подивитися що всередині не вийде.
     

    Images:

    20210703_155127.jpg
    20210703_155137.jpg
    20210703_155153.jpg
    20210703_155205.jpg
    20210703_155224.jpg
    20210703_155236.jpg
    20210703_155242.jpg
    20210703_155300.jpg
    20210703_155304.jpg
    20210703_155322.jpg
    20210703_155505.jpg
    20210703_155520.jpg
    20210703_155527.jpg
    20210703_155548.jpg
    20210703_155551.jpg
    20210703_184045.jpg
    Screenshot_20210703-184025.jpg
  2. Интересные лоты

    1. Марки поштові трофейні кацапські , у лоті все що на фото
      590 грн.
    2. Формат : 9 см.Х 14 см. Оригінал. Початок 20 століття. Зображено будинок ,якого зараз у Львові немає...
      699 грн.
    3. Открытка поздравительная .Патриотика.
      400 грн.
    4. Открытка Эммих фон, немецкий генерал от инфантерии
      500 грн.
    5. Листівка. Німецький табір для військовополонених.
      200 грн.
  3. Малежкин

    Малежкин General-leutnant

    Messages:
    10,514
    Location:
    Украина
    Доброго. Walther PP.
     
  4. Tartar

    Tartar Leutnant

    Messages:
    1,477
    Location:
    Украина
    Добрый день. Так стоит же клеймо PP. С ув.
     
  5. \Lisovik/

    \Lisovik/ General-major

    Messages:
    5,459
    Location:
    Лінія Арпада
    Вітаю.Колекційним цей Вальтер колись точно був,але вірогідно,що це було давно...Тим більше відсутні деякі деталі,не рухається затвор,хоч зовні все виглядає пристойно...:confused:Або власники не знають,як розбирати,або щось усередині поламано...:rolleyes:Най ваші друзі не експерементують,віддайте на розборку знаючому спецу.:beer:
     
  6. комотд

    комотд Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    13
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    19
    Messages:
    575
    Вітаю ! Як це затвор не рухається ? Магазин вибивали зверху , для цього потрібно відкрити або зняти затвор .
     
  7. Basmach

    Basmach Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    103
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    187
    Messages:
    3,784
    Location:
    Украина
    Отличный РР,переворонить и будет очень достойный предмет! Не хватает шептала и выбрасывателя.
     
  8. Alex-Arthur

    Alex-Arthur Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Messages:
    769
    Location:
    м. Київ
    Не здається вам Комради, що цей предмет мав детонацію патрона в магазині (гляньте на губки магазина, відсутність деяких елементів+ схоже на сліди вогню в ручці)?
     
  9. Basmach

    Basmach Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    103
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    187
    Messages:
    3,784
    Location:
    Украина
    Или раздутием ствола,вот он и не отходит назад.
     
    Саня -ММГ and Star64 like this.
  10. Саня -ММГ

    Саня -ММГ Hauptmann

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    305
    Лоты
      на продаже:
    21
      проданные:
    620
    Messages:
    2,380
    Скорее всего, предмет был с дослатым патроном и в магмзине оставался один.. Так он и пролежал года. Заржавел, трубка забилась. А потом он попал в огонь и шахнул, от туда и такие проблемы. Засуньте пруток в ствол и посмотрите на сколько он туда заходит.