Щось для прицілювання. Можливо хтось таке зустрічав раніше

Тема у розділі 'Стрілецька зброя та її фрагменти', створена користувачем DaniTattoo, 25 чер 2021.

  1. DaniTattoo

    DaniTattoo Schütze

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    12
    Вечір добрий)
    Можливо, хтось знає, що це і від чого. Написані метри. Максимально - 2100. І купа дрібних чисел. Букв немає.
    Дякую за будь-яку інформацію)
     

    Images:

    8A85731D-25D7-48DA-AEF3-60F502AC057B.jpeg
    CEA74597-B01D-4C09-9AFC-B4B4680AE4A8.jpeg
    3F25E393-F32C-4001-8727-C8A59EB32E4C.jpeg
    D45D4F9E-D831-4652-8054-46F05AC9A5CB.jpeg
    vulcan888 та A10A подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 12 шт.)
      Состояние 99 из 100
      100 грн.
    2. (в наявності 14 шт.)
      Оригинал Состояние нового
      300 грн.
    3. Кроме пружины, естественно:)
      1800 грн.
    4. Макет винтовки Мосина, выпуска Ижевского завода 1938 года. Весь деактив на фото. Документов нет, сго...
      10000 грн.
    5. (в наявності 8 шт.)
      Оригинал , новые или близко к этому
      330 грн.
  3. салабон 36

    салабон 36 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    494
    Адреса:
    Украина
    шот мне здается шо это часть бритвенного станка, ройтесь в этом направлении.
    как пример
    [​IMG]
     
  4. Mihail Thalujnyi

    Mihail Thalujnyi Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    73
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    129
    Повідомлення:
    974
    Добрый вечер. Не прицел однозначно-на третьем фото просматривается всадник на лошади(и это на фоне шкалы).
     
    Gasser та Roman_14/88 подобається це.
  5. weiss44

    weiss44 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    142
    Адреса:
    Lemberg,Ukraine
    Привіт,припускаю,що це дальномір або його частина.
     
    Мигел, DaniTattoo, \Lisovik/ та ще 1-му подобається це.
  6. \Lisovik/

    \Lisovik/ General-major

    Повідомлення:
    5.460
    Адреса:
    Лінія Арпада
    Підтримаю.Цифри на знахідці по таких фото мій зір не дуже розрізняє,але якщо 2100м,то це близько до гвинтівочно-кулеметного пострілу з механічним прицілом.Профіль вершника точно на фоні шкали також міг використовуватися для визначення відстані до цілі.
    Матеріал,здається бронза,плюс кавалерія,швидше за все шкала із періоду ПМВ.
     
    ТарасМ, DaniTattoo, Мансур Львович та 2 іншим подобається це.
  7. vulcan888

    vulcan888 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    97
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    171
    Повідомлення:
    1.016
    Адреса:
    Україна
    Доброго,ймовірно така річ знаходилась на французькому біноклі часів ПСВ.
     

    Images:

    1043.970x0.jpg
    ТарасМ, Gasser, Мигел та 15 іншим подобається це.