Большая саперная кирка РИА (1917г.)

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем minitarn3838, 17 чер 2021.

  1. minitarn3838

    minitarn3838 Oberst Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    54
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    101
    Повідомлення:
    30.224
    Адреса:
    Украина
    IMG_20210617_165636.jpg IMG_20210617_165629.jpg IMG_20210617_165620.jpg IMG_20210617_165614.jpg IMG_20210617_165608.jpg IMG_20210617_165559.jpg IMG_20210617_165552.jpg IMG_20210617_165537.jpg Приветствую камрады!
    Вот давеча у одного знакомого военного ( на пенсии) выудил с гаража за 2 литра шнапса такую кирку.
    Не юзаная,по словам предыдущего владельца ,взята со складов ВС СССР,ооочень давно,так и валялась на стелажах.
    Почухавши дома щёточкой был приятно удивлен клеймом 1917.
    Сколько сейчас потянет?
    Вещь не юзаная.
    С ув
     
    Хайнц Гудериан, G-Class, Kox 263-1 та ще 1-му подобається це.
    1. (в наявності 4 шт.)
      Абсолютно Новий Клеймо молоток у колі
      250 грн.
    2. Мідна царська протирка-шомпол до револьверів системи Наган зразка 1895 р. Рідкісний колекційний пред...
      800 грн.
    3. (в наявності 3 шт.)
      Пружина новоробна,якісна.В лоті 1шт.
      350 грн.
    4. Оригинальные накладки склад.хранения на РН. Матераил-пропитанный орех.
      299 грн.
    5. (в наявності 3 шт.)
      Пружина новоробна,якісна.В лоті 1шт.
      350 грн.
  2. Bandera3

    Bandera3 General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    30
    Повідомлення:
    5.555
    Адреса:
    Далеко от линии Арпада
    2л шнапса=2х100грн.=200+50грн. за клеймо...Примерно 250-300грн. :beer:
     
    Volynyaka, Star64, Otryta та 6 іншим подобається це.