Гарда на преділення

Тема у розділі 'Знайдене в землі та переробки', створена користувачем Томас Бельцер, 6 чер 2021.

  1. Томас Бельцер

    Томас Бельцер Schütze

    Повідомлення:
    3
    Адреса:
    Деражня
    Доброго часу доби!Шановні форумчани та експерти, підкажіть будь ласка від якого кортика може бути ця гарда? Завчасно дякую!
     

    Images:

    20210605_190009.jpg
    20210605_190009-1.jpg
    20210605_190122-1-1.jpg
    20210605_190155-2.jpg
    20210605_190026-1.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. 1250 грн.
    2. (в наявності 3 шт.)
      Макет гранаты Ф 1 с ззмедлителем. Полностью пустая и безопасная. Узргм ноный, не взводился. Замедлит...
      1200 грн.
    3. Різне одним лотом
      3500 грн.
    4. Макет пострілу RLV-HEFJ (Болгарія). Повністю деактивований та безпечний.
      500 грн.
    5. (в наявності 50 шт.)
      Мідна сітка, 10 mesh, товщина дроту 0.3 мм, для екранування і виготовлення фільтрів Ціна за метр...
      2990 грн.
  3. гайдук

    гайдук Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    79
    Лоти
      на продажу:
    8
      продані:
    157
    Повідомлення:
    485
    Адреса:
    украина, юго-запад
    Вам на Віоліті відповіли
     
  4. Томас Бельцер

    Томас Бельцер Schütze

    Повідомлення:
    3
    Адреса:
    Деражня
    Ну в вже так.
     
  5. 646dg

    646dg General-major

    Повідомлення:
    8.081
    Адреса:
    Нью Йорк,Одесса
    Интересно, что сказали на Виолити.
     
  6. гайдук

    гайдук Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    79
    Лоти
      на продажу:
    8
      продані:
    157
    Повідомлення:
    485
    Адреса:
    украина, юго-запад
    Гада кортика РИА, хотя данный вариант мог использоваться до 1945г
     
    minitarn3838 подобається це.
  7. 646dg

    646dg General-major

    Повідомлення:
    8.081
    Адреса:
    Нью Йорк,Одесса
    Это не гарда кортика, а гарда немецкого тесака. ИМХО
     
    Мигел, vrostoka, Kollekzioner та 2 іншим подобається це.
  8. 646dg

    646dg General-major

    Повідомлення:
    8.081
    Адреса:
    Нью Йорк,Одесса

    Есть ещё варианты(тоже от немецких тесаков) но думаю, что лучше ТС сам покопается.. Направление дано))
     
    Останнє редагування модератором: 10 чер 2021
    minitarn3838, Томас Бельцер, Doktor 103 та ще 1-му подобається це.
  9. Томас Бельцер

    Томас Бельцер Schütze

    Повідомлення:
    3
    Адреса:
    Деражня