часы

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем XamaS, 12 лип 2010.

  1. XamaS

    XamaS Schütze

    Повідомлення:
    63
    Адреса:
    Minsk
    стоят ли что эти часы. качество телефон=(
    Сзади написано 15 камней, 2-ой часовой завод 1939г
    нет маенькой стрелочки.
     

    Images:

    DSC00028.jpg
    DSC00029.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Обсуждение https://reibert.info/threads/dve-modeli-karbolitovyx-samoljotov-rkka.1525424/
      1000 грн.
    2. 150 грн.
    3. Тема обсуждалась здесь: https://reibert.info/threads/ne-ponjatnye-schipcy.1285099/ На реконструкцию...
      199 грн.
    4. Лесной коп . Размеры = 145 x 145 и 125 x 120 мм . Почищены . Лоты разбиваю и комбинирую . Отправл...
      100 грн.
    5. Не використовувалась. Знахідка зі стріха. Судячи з маркування 220V та 28W.
      1490 грн.
  3. XamaS

    XamaS Schütze

    Повідомлення:
    63
    Адреса:
    Minsk
    подскажите пожалуйста.Завтра уезжаю на неделю.Хотелось бы узнать, забирать ли у хозяина для перепродажи.
     
  4. Pimpf

    Pimpf Leutnant

    Повідомлення:
    3.553
    Продал такие за 30 баксов-очередь не стояла.
     
    1 людині також подобається це.
  5. часовщик

    часовщик Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.278
    Адреса:
    Україна
    тема актуальна?