Деталь з позицій .

Тема у розділі 'Техніка та важке озброєння', створена користувачем olegtorch, 30 кві 2021.

  1. olegtorch

    olegtorch Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    853
    Лоти
      на продажу:
    19
      продані:
    1.566
    Повідомлення:
    572
    Адреса:
    Волинь
    Добрий вечір ,шановні форумчани . В лісі , де були бої , викопав ось таку залізяку . Хто в курсі , від чого вона може бути , підкажіть будь ласка . Метрів за 300 від місця , де була знайдена залізяка , впав німецький літак , там кругом ями в радіусі 20м фрагментів з нього багато , але так далеко сама деталь від місця вибуху залетіти не змогла , хіба , що хтось ніс і кинув .
     

    Images:

    IMG_20210430_200713.jpg
    IMG_20210430_200739.jpg
    IMG_20210430_200749.jpg
    IMG_20210430_200759.jpg
    IMG_20210430_200858.jpg
    IMG_20210430_200902.jpg
    IMG_20210430_200912.jpg
    IMG_20210430_200919.jpg
    IMG_20210430_200930.jpg
    IMG_20210430_200957.jpg
    IMG_20210430_202354.jpg
    IMG_20210430_202520.jpg
    IMG_20210430_203758.jpg
    gall 83 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. 750 грн.
    2. Працює. Весь комплект на продаж. Нічого не розбиваю окремо! Прокладка є. Все ок,на фото..
      52000 грн.
    3. Копана.ціла. Ось визначення - https://reibert.info/threads/chastina-broni.1571333/
      5000 грн.
    4. Уламки з місця падіння літака іл-2 по 1943-му році. Фото двигуна з просторів інтернета для ознайомле...
      455 грн.
    5. З болота.В лоті тільки кришка.
      300 грн.
  3. InDex

    InDex Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.275
    Адреса:
    UA
    Вітаю.
    То вилка від коробки передач, від якого авто конкретно -не підкажу.
     
    Мансур Львович, gall 83, zubrik та ще 1-му подобається це.