Русские позиции , - `медаль За Отвагу `

Тема у розділі 'Знахідки', створена користувачем Jurakas, 28 кві 2021.

  1. Jurakas

    Jurakas Major

    Повідомлення:
    2.614
    Адреса:
    E&U
    Такой вот бюджет , по номеру Отваги можно выезнид владельца;) ?
    ( Там ево небыл:D )

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    antykvar_2009, Витт, Armes та 20 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Оригінал, в гарному стані, без сколів та тріщин. Цікаве підглазурне клеймо зі зміщенням. Іншого тако...
      1550 грн.
    2. До Вашої уваги Тарілка під другі страви, зі столовой для составу бійців Wehrmacht. Тавро підглазурне...
      1450 грн.
    3. Ніж старовинний вінтажний виробництва Франціі Люфт відсутній Товщина обуху до 4 мм.
      450 грн.
    4. Набір столовий вінтажний відмінної якості виробництва Франціі. Без люфту.Набір міцний та надійний.
      450 грн.
    5. Підписна ложка-вилка, стан добрий (див.фото), клеймо чітке. Річ не копана, горищна знахідка. Без втр...
      2500 грн.
  3. Bakay

    Bakay General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    94
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    169
    Повідомлення:
    7.054
    Адреса:
    У к р а ї н а
    Останнє редагування: 28 кві 2021
    antykvar_2009, Витт, Otryta та 6 іншим подобається це.
  4. 23o9

    23o9 Obergefreiter

    Повідомлення:
    89
    Адреса:
    Израиль
    Судя по пластиковой ленточке медаль потеряли после войны.
     
  5. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    539
    Лоти
      на продажу:
    58
      продані:
    991
    Повідомлення:
    11.229
    Адреса:
    OSTWALL
    А где Вы увидели пластиковую ленточку?
    Лично я вижу окопное творчество в виде металлической пластинки, загнутой на колодке. Вполне возможно, что под гайкой утеряна прижимная пластина.
     
    kyltic, Mihhail-s, Мансур Львович та 3 іншим подобається це.
  6. Jurakas

    Jurakas Major

    Повідомлення:
    2.614
    Адреса:
    E&U
    Во время войны так солдаты поступали часто, -целлофан защищал ленточку.:)
    На 5 уголовных голодок поступали также.
    Здесь один такойже медаль :
    [​IMG]
    :)
     
    antykvar_2009, duke6kirill, Mihhail-s та 4 іншим подобається це.
  7. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    539
    Лоти
      на продажу:
    58
      продані:
    991
    Повідомлення:
    11.229
    Адреса:
    OSTWALL
    Но на Вашей находке явно не целлофан, а латунь или медь. С ув.
     
  8. 23o9

    23o9 Obergefreiter

    Повідомлення:
    89
    Адреса:
    Израиль
    Так открутите закрутку и покажите что под ней.
     
  9. Jurakas

    Jurakas Major

    Повідомлення:
    2.614
    Адреса:
    E&U
    Мужики, я в теме 13 лет:D,эта здесь покрыта целлофанам, 1000 %;), поэтому как и видите, луч на 11 покажет красново ленточку под тселлофана:)
    [​IMG]
     
    A10A, slawuta5, 23o9 та ще 1-му подобається це.
  10. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    539
    Лоти
      на продажу:
    58
      продані:
    991
    Повідомлення:
    11.229
    Адреса:
    OSTWALL
    Тогда, скорее всего, это не целлофан. А целлюлоид ( возможно пленка из планшетов ). При нагреве спичкой можно придать любую форму.
     
    minitarn3838, Jurakas та Oprishok подобається це.
  11. Jurakas

    Jurakas Major

    Повідомлення:
    2.614
    Адреса:
    E&U
    Да, спасибо , а на данном случае материал очень тонкий, именно как тселлофан.
    У планжета материал много толще;)
     
    Онищенко Елена та Штурм подобається це.
  12. weiss44

    weiss44 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    142
    Адреса:
    Lemberg,Ukraine
    Незапотєвайка від протигазних окуляр подібно...
     
    kyltic, A10A та Штурм подобається це.
  13. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    539
    Лоти
      на продажу:
    58
      продані:
    991
    Повідомлення:
    11.229
    Адреса:
    OSTWALL
    Я, как раз, о ней и думал.