Заміна пружини на газову

Тема в разделе "Пневматична зброя", создана пользователем Чиж, 27 мар 2021.

  1. Чиж

    Чиж Leutnant

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    1.181
    Адрес:
    Полтава, Украина
    Від пневматики далекий, дісталась гвинтівка хатсан 80, є бажання змінити стару пружину на газову(читав, що суттєво підвищить комфорт при стрільбі). Якого виробника обрати?
    -https://co2.biz.ua/gazovaya-pruzhina-dlya-hatsan/
    -http://calibr-spring.com/gazovye-pr...ya/hatsan-gp/gazovaya-pruzhina-hatsan-80.html
    -https://ohotniki.com.ua/ua/p710130674-gazovaya-pruzhina-hatsan.html
    чі може є інші варіанти, цікавить саме підвищення комфорту при стрільбі, без прив'язки до потужності.
    Чи вірно викладена інструкція по заміні в даному відео?


    Буду вдячний за відповіді.
     
  2. Интересные лоты

    1. Рукоятка с бобровым хвостом на мр 654к 20-28 серии только под широкую рамку. Так же подходит на ПММ...
      400 грн.
    2. Була на ммг АК пневматиці відповідно зайві отвори .Все сталь .По оплаті реквізити питайте в личку.
      4000 грн.
    3. Воздушка Kandar B3-3 nitro, заводська газова пружина. Нові запаковані Калібри 4.5 мм Приклад дерево...
      3080 грн.
    4. (в наличии 2 шт.)
      Кулі ВВ Black для пневматичної зброї Сталеві , покриття чорне Калібр 4.5мм Упаковка 1000 шт. В лоті...
      190 грн.
    5. В гарному стані
      15000 грн.
  3. Bossak

    Bossak Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    399
    Адрес:
    Україна
    0668841948 Вадо 123
    У нього кажуть найкращі пружини.
     
    SergZSK, Nicholas Fiore, sstassuss и 2 другим нравится это.
  4. Максим Ермошин

    Максим Ермошин Stabsgefreiter

    Сообщения:
    539
    Адрес:
    Днепр
    Поддерживаю за Вадо. А ещё он подскажет на сколько атмосфер лучше качать.
     
    SergZSK и sstassuss нравится это.
  5. Руслан Диденко

    Руслан Диденко Obergefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Сообщения:
    94
    Адрес:
    Полтава
    Звертатися найкраще в вайбер по цьому телефону. Сам недавно у нього заказував...
     
    SergZSK и Чиж нравится это.
  6. Mald

    Mald Stabsgefreiter

    Сообщения:
    273
    Адрес:
    Украина
    + Вадо. И не увлекайтесь давлением ГП, на 130 атм выстрел будет точным и комфортным, и оптика скажет спасибо.
     
    SergZSK, Nicholas Fiore и Чиж нравится это.
  7. Максим Ермошин

    Максим Ермошин Stabsgefreiter

    Сообщения:
    539
    Адрес:
    Днепр
    я заказал вообще на 115-120 атмосфер. мне бы попадать, а не можно промахиваться. ))
     
    Чиж нравится это.