Шашка

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем bethoven01, 25 січ 2021.

  1. bethoven01

    bethoven01 Obergefreiter

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    89
    Приветствую!
    Подскажите пожалуйста, что это за предмет и сколько стоит.
    Родной сбор, всё на буковке "ц"
    Ножны родные, правда окрашены по верх дермонтина краской.
    Спасибо
     

    Images:

    20210125_222309.jpg
    20210125_222247.jpg
    20210125_222226.jpg
    20210125_222211.jpg
    20210125_222142.jpg
    20210125_222154.jpg
    20210125_222130.jpg
    20210125_222112.jpg
    20210125_222044.jpg
    20210125_222059.jpg
    20210125_222000.jpg
    20210125_222026.jpg
    Олег Грабовский, SSUR, Mihalich1979 та 7 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Стан та комплектація на фото. Припущу, що це чехословацький Vz23, зразка 1923 року. Якщо помиляюсь,...
      1400 грн.
    2. Сабля кавалерийская нижних чинов, обр. 1827 г. Златоуст,Российская Империя, 1834 г.. --------- Клино...
      80000 грн.
    3. штик часів ПСВ.Все оригінал.клейма показав. стан непоганий.
      2000 грн.
    4. Бебут кулиметних бригад РІА зразка 1907року
      15500 грн.
    5. Штик-ніж зразка 1896 до гвинтівки системи Маузера. Крім гвинтівки системи Маузера зразка 1896, штик...
      2017 грн.
  3. 646dg

    646dg General-major

    Повідомлення:
    8.085
    Адреса:
    Нью Йорк,Одесса
    Оригинал..Начало 1945 года
     
    ТарасМ, Олег Грабовский, Star64 та 7 іншим подобається це.
  4. Viktor S.

    Viktor S. Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    782
    Адреса:
    Ukraine
    Я б стартував із 200$
     
    kley подобається це.
  5. bethoven01

    bethoven01 Obergefreiter

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    89
    По цене, пожалуйста?
     
  6. Andrew1965

    Andrew1965 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    127
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    217
    Повідомлення:
    2.006
    Адреса:
    Київ
  7. bethoven01

    bethoven01 Obergefreiter

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    89
    Гайка.
     

    Images:

    20210126_212211.jpg
    20210126_212153.jpg
    Screenshot_20210126-212234_Gallery.jpg
    Олег Грабовский, kley, SSUR та 2 іншим подобається це.
  8. former

    former Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    57
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    91
    Повідомлення:
    1.616
    Адреса:
    гКиев пр.Перемоги 95
    На ОЛХ видел в лучшем состоянии но не на много-13000 грн.Очереди нет
     
    Олег Грабовский, kley та ЗАТОКА подобається це.
  9. kley

    kley Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    55
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    115
    Повідомлення:
    2.409
    Адреса:
    город києв
    На сьогодні в районі 400уо.
     
  10. SSUR

    SSUR Oberleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    41
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    63
    Повідомлення:
    3.095
    Адреса:
    Украина
    Я бы не рискнул покупать у того продавца у которого Вы видели шашки за 13тгрн.
    У него и SS есть за 1500$ и Лидер ГЮ за 1800$, и еще много всего интересного...)))
    Кому денег не жалко, налетай!!!! пока не разобрали.
     
    bethoven01, Олег Грабовский, Star64 та 5 іншим подобається це.
  11. SSUR

    SSUR Oberleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    41
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    63
    Повідомлення:
    3.095
    Адреса:
    Украина
    Для больших специалистов...
    Шашка продана за 1000$ и я считаю, что это ее реальная цена.
    Всем спасибо!
     
    bethoven01, Дэв, СМЕРШ-44 та 3 іншим подобається це.
  12. D-day

    D-day General-leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    11.114
    Адреса:
    Ukraine
    Не надоело набивать посты и писать от фонаря в каждой теме ?
     
    Навесной, Мигел, ТарасМ та 5 іншим подобається це.